Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Reach Truck-Kabinli-ESR 5000

ESR 5000 Kabinli Reach Truck modeli

Çatalı Uzanmalı Reach Truck

1400, 1600 ve 2000kg kapasite

Görüp hissedebileceğiniz verimlilik

ESR 5000 kabinli reach truck modelinin yenilikçi tasarımı operatöre belirgin bir performans avantajı sağlar. Biz en iyi performans sergiliyen reach truck serimizi aldık ve çıtayı yükselterek ergonomiyi, görüş açısını, uygulama avantajlarını ve bakım ve onarım kolaylığını geliştirdik. Operatörler standart veya en üst seviyedeki S klâs modelini kullansınlar daha hızlı ve konforlu bir şekilde çalışırlar. Ne yaparlarsa yapsınlar uzun süreleri makine üzerinde geçirirler. ESR 5000 serisi yaptıkları işi daha iyi yapmalarına yardımcı olur.

ESR 5000 Kabinli Reach Truck / Özellik ve Avantajları

Soğuk Hava Koşulları

ESR 5000 kabinli reach truck modeli, zor şartlarda çalışabilmesi için özel olarak işlem görmüştür. Şasi kaynak dikişleri ve vidaları özel wax bazlı korozyon (paslanma) önleyici malzeme ile kaplanmıştır. Görünen tüm elektrik bağlantılarına ve termostatik olarak kontrollu ısıtıcılarla donatılmış kritik siviç elemanlarına slikon conta uygulanmıştır. ESR 5000 kabinli reach truck modeli motor bölümü ek bir kat daha boya ile boyanmıştır ve çelik parçaları korumak için kalın vernik ile kaplanmıştır. -30ͦC ısıda en uygun makine performansını alabilmek için özel formüllü hidrolik yağı ve motor yağı kullanılır.

Kabin Yapısı

ESR 5000 kabinli reach truck modeli, Dayanıklı kabin yapısı özellikleri, özel profilden çelik borular, acil kaçış kapaklı yükseltilmiş tavan, kuvvetlendirilmiş çelik kapı, ve alt çarpma korkulukları operatörü ve yatırımınızı korur.

Görüş Açısı

Her açıdan geniş görüş açısı geniş ısıtmalı pencereler, ön, arka, ve tepe silecekler, açılı tavan tasarımı, ve özel üçüncü köşe penceresi ile sağlanır. Özel bombeli ön cam aşağıya çatallara ve denge ayaklarına doğru görüş açısını genişletir. Operatör için loş alanlarda okuyabilmeleri için ışık vardır.

Çevre

Kabinli reach truck'ın sahip olduğu konforlu çalışma koşulları çalışanın daha uzun süreli olarak verimliliğini artırır. Kabin termostatlı olarak çalışan elektronik çift ısıtıcı ve fan ile donatılmıştır. 5 adet ayarlanabilir hava menfezi baştan ayağa dengeli bir konfor sağlar.

İç Donanım

Ferah kabin içinde geniş, ağırlık ayarlanabilir bel destekli koltuk ve entegre kol dayanağı konfor ve kullanmayı geliştiren özelliklerdir.

Yanlızca ESR 5000 kabinli reach truck modeli size çok fonksiyonlu, çift kollu ve parmak kumandalı olmak üzere 3 seçenekli kontrol seçeneği sunar.

ESR 5000 Kabinli Reach Truck / Opsiyon ve Aksesuarları

ESR 5000 soğuk hava deposu kabinli serisi reach trucklar için birçok opsiyon ve aksesuar mevcuttur. Hepsi performansı artırmak ve özel uygulama gereksinimlerinize cevap verebilmek amacıyla Crown makinelere özenle entegre edilmiştir.

Örnekler

• Asansör veya çatala monte renkli kamera sistemi

• Çalışma ışıkları (1 arka veya 1 ön ve 1 arka)

• Tepe ikaz lambası

• Intercom sistem

• Lamine cam veya polikarbon pencereler

ESR 5000 Kabinli Reach Truck / Teknik Broşür

Bu reach truck ile ilgili daha fazla teknik bilgi için lütfen sitemizdeki teknik broşürü indiriniz.