Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Pantograflı-Çatalı Uzamalı-Reach Truck-RR 5700

RR 5700 Reach Truck Serisi

Pantograflı Çatalı Uzamalı Reach Truck

1600 ve 2000kg kapasite

Yenilik Size Yarar

Crown’un RR 5700 reach truck serisi ile gelişmiş verimlilik ve alan kullanımı gibi iki büyük avantajı hâlihazırda baştan kazanabilirsiniz. Gelişmiş sistem teknolojisi, çok amaçlı kumandalar ve değişken yanda durma operatörün ve makinenin mükemmel performans vermesine katkı sağlar. Crown tasarımı AC motorlar ve akıllı kumandalar operatörün ihtiyacı olan gücü tasarruflu enerji kullanımı ile fazlasıyla verir.

S-Klas modeller en talepkar uygulamalar, daha yüksek kaldırma ve yürüyüş hızı ve daha yüksek kaldırma yüksekliklerine ulaşabilmek için tasarlanmıştır. RR 5700 reach truck serisinin kendine has çalışma alanı operatöre hem oturarak, hem yaslanarak hem de ayakta kullanımına olanak sağlar.

RR 5700 Reach Truck Serisi / Özellikler & Avantajlar

Güç

36 volt elektrik sistemi

Performans

Crown’un Access 123 gelişmiş sistem kontrolü makinenin sistemlerinin akıllı bir koordinasyonu sayesinde optimum performansı sağlar.

Endüstri lideri en yüksek yürüyüş ve kaldırma hızına Access 123 ve AC sistemleri sayesinde ulaşılır. Performans seviyeleri uygulamalarınızın ve operatörlerinizin özel gereksinimlerine göre ayarlanabilir.

Access 123 teknolojisi ve sistemleri OnTrac ve Anti-Slip patinaj önleyici özelliklerini de mümkün kılar. OnTrack makinenin dinamiklerini izler ve hızlanma, frenleme ve normal yürüyüş sırasında tekerlerin patinaj yapmasını büyük oranda azaltır.

RR 5700 Reach Truck serisi, tek dokunuşta raf yüksekliği seçici ve tilt pozisyon gösterme opsiyonu operatörlere çatalları kolayca pozisyonlandırma konusunda yardımcı olur ve böylelikle makineye, rafa, ürüne ve palete verilebilecek zararın riski minumuma indirilir.

Yürüyüş Ünitesi/Yürüyüş Motoru

Crown’un AC yürüyüş sistemi akünün şarjı bitene kadar makinenin en üst hızda çalışabilmesini sağlayan kapalı devre yürüyüş kontrol sistemidir.

Mühendisliği ve üretimi Crown tarafından yapılmış AC motor, kontrol kartı ve yürüyüş ünitesi tamamen isitfmakineleri uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu sayede hızlanma ve geri gitme hızı daha büyük bir verimliliğe katkı sağlar.

Kumanda Kolu

RR 5700 Reach Truck serisinin çok amaçlı kumanda kolu hidrolik kontrol fonksiyonlarının ve yürüyüşün verimliliği artıran bir karışımıdır. Bu tasarım zaman testinden geçirilerek güvenilirliği kanıtlanmıştır.

Direksiyon

Enerji tasarruflu elektronik direksiyon sessiz AC direksiyon motoru kullanır ve direksiyon kontrol modülü Access 123 sistemi ile entegredir. Hızlı ve güvenilir direksiyon tepkilerini verir.

S-Klas makinelerin direksiyon kolonu en konforlu pozisyon için ayarlanabilir.

Şasi

RR 5700 Reach Truck serisinin sahip olduğu şasi en kaliteli endüstriyel çelikten imal edilmiş iskeleti, etek sacı ve güç ünitesi kapağı ile makineye üstün bir stabilite, koruma ve dayanıklılık kazandırır. Düşük profilli şasi daha alçak bir ağırlık merkezi sağlar ki bu da kaldırma kapasitesinin artmasına sebep olur.

Frenler

Daha az parçadan imal ve daha az bakım gerektiren rejeneratif motordan frenleme sistemi ve motor bobin şaftından disk frenler emin bir frenleme sağlar. Eklem bağlantılı yürüyüş ünitesi tasarımı yürüyüş tekerindeki frenleme gücünü arttırır.

RR 5700 Reach Truck serisindeki rejeneratif motor frenleme sistemi enerji tasarrufu sağlar ve motor ısısını düşürür.

S-Class model makineler ek olarak denge tekerlerinden elektronik uygulamalı frenle donatılmıştır.

Görüş Açısı

RR 5700 Reach Truck serisinin özelliklerinden biri olan yan duruş pozisyonlu operatör konumu, her iki yönde de kullanırken operatöre maksimum görüş açısı sunar.

Net görüşlü asansör ve alçak profilli şasi operatörün çatal uçlarını, denge ayaklarını ve makinenin her tarafını rahatlıkla görmesine olanak sağlar ve bu sayede güvenlik artar ve hasar riski en aza iner.

Opsiyonel olarak sunulan çatala monte kamera sistemi görsel olarak operatörü yük seviyesine getirerek rafa  palet yerleştirmeyi ve raftan palet çıkartmayı kolaylaştırır.

RR 5700 Reach Truck serisi Operatör Güvenliği ve Konforu

Yan duruşlu makine tasarımı her iki yönde ileri/geri kullanım yaparken operatöre kendini en iyi konumlama imkânı verir. S-Class daha geniş hareket imkânı tanıyan konforlu bir operatör alanı sunar. Operatörler oturma, yaslanma veya ayakta durarak kullanmayı tercih edebilirler.

RR 5700 Reach Truck serisinin süspansiyonlu yer döşemesi, şok ve titreşimleri azaltır ve kötü zemin ve tümseklerden geçerken iş performansının azalmasını önler. Bu döşeme operatöre inanılmaz bir konfor sunar.

Operatör için tasarlamış tutunma barı operatöre hem makineye binerken hem de makine içinde kullanırken büyük kolaylık sağlar.        

Servis

Crown’un geniş kapsamlı Access 123™ sistem kontrol teknolojisi ve InfoPoint® emsalsiz bir bilgi ulaşımı, güvenilir performans ve servis basitliği sağlar.

Access 123 komple bir hata teşhis kabiliyeti sağlar ki bu servis teknisyenlerine şüpheli parçaları kontrol edip, işlerliğini derhal test edebilme imkânı tanır.

Crown’un gösterge paneli kolay arıza tespiti, geçmiş servis bilgilerine ulaşma ve performans seviyelerini ayarlamak için kullanılır. Arıza tespiti veya performans ayarlarını yapmak için özel yazılımlı bir laptop bilgisayara veya handset’e ihtiyaç duyulmaz.

RR 5700 Reach Truck Serisi / Opsiyonlar ve Aksesuarlar

RR 5700 reach truck serisi için birçok opsiyon ve aksesuar mevcuttur. Hepsi performansı artırmak ve özel uygulama gereksinimlerinize cevap verebilmek amacıyla Crown makinelere özenle entegre edilmiştir.

Örnekler:

• Yükleme opsiyonları

     • Raf yüksekliği seçici

     • Tilt pozisyonu gösterici

     • Kapasite göstergesi

     • Kamera ve renkli monitör

• Çalışma Lambaları

• Soğuk hava/korozyon şartlarına uydurma

• Yük tekeri boyutları ve çeşitleri

Work Assist Aksesuarları:

• Borular

• Not kağıdı mandalı ve kancası

• Cep

• Raf

RR 5700 Reach Truck Serisi / Teknik Broşürü  

Bu ürün hakkında daha fazla teknik bilgiye ulaşmak için lütfen sitemizdeki teknik broşürü indiriniz.