Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Akülü İstifleyiciler-Ön Kaldırmalı-WI 2300

WI 2300 Model Akülü İstifleyiciler

Ön Kaldırmalı Yaya İstifleyici (Çift Palet)

1600 /2000 kg Kapasite

Çok Amaçlı ve Stabil

Yeni WI 2300 çok amaçlı bir istifleyicidir ve geniş uygulama alanlarında benzersiz avantaj ve kullanım olanakları sağlar. 2000 kg a kadar paletlerde transpalet ve istifleyici olarak veya 1600 kg a kadar yüklerde çift palet istifleyici olarak kullanılabilir. 120 mm ön kaldırma sistemi bozuk zeminlerde ve rampalarda kullanırken yerden yüksekliği arttırdığı gibi maksimum manevra kabiliyeti sağlar. Aynı zamanda 4 noktadan tekerlek konfigürasyonu maksimum stabilite sağlayarak operatöre güvenli bir sürüş sağlar. Ek olarak X10 kumanda kolu kontrolü basitleştirerek operatör güvenliğini ve iş verimliliğini arttırır.


WI Model Özellikler ve Avantajlar

Kumanda Kolu
X10® kumanda kolu kullanımı basitleştirerek operatör güvenliğini ve verimliliğini arttırır. Kumanda düğmelerinin dokunsal ve görsel farklılığı sağ ve sol elle kullanımda daha doğal ve verimli bir şekilde çalışmaya imkân sağlar.         

Güç
24 volt elektrik sistemi  

Yürüyüş Donanımı
Sessiz, ağır hizmet tipi yürüyüş motoru alt takımlara monte edildiğinden motor ve fren kablolarının sürüş sırasında burkulup bükülmelerini önler.      

Çatal Donanımı
Denge ayakları üzerinde çatal tasarımı: Çatallar denge ayakları üzerine kapanarak Euro palet ve kutudan metal sepetlere kadar altı kapalı olmayan tüm yüklerin istifleme işinin yapılabilmesine imkân tanır.

Ön kaldırmanın ağır hizmet tasarımlı bağlantısı sayesinde çatallar denge ayaklarının üzerindeyken 2000 kg a kadar yük taşıyabilir.

Ön kaldırma daha fazla yerden yükseklik sağladığından bozuk zemin ve kamyon rampalarında maksimum manevra kabiliyeti sağlar.

Yük Tekerleri
Yük ve denge teker aksamlarının içine yerleştirilmiş moloz muhafazası streç film, plastik çember, koli bandı gibi tekerlek aksamına zarar veren molozların tekerlek milinin etrafında sarılmasının engel olur.

Yürüyüş Tekeri
Vulkolan yürüyüş tekeri çok iyi tutuş sağlar ve hızlanma ve frenleme performansını geliştirir.       

Direksiyon
Merkezden monte X10® kumanda kolu dört noktadan tekerlek yapısı ile birleşince sürüş için harcanan gücü minimuma indirir. Kısa kumanda kolu harika bir manevra kabiliyeti sağlar. 

Şasi
Daha dar istifleyicilere göre geniş dört noktadan tekerlekli yapısı WI serisini stabilite olarak çok avantajlı bir konuma sokuyor.

Motor bölümünün alçak olması ağırlık merkezinin de düşük olmasına yol açar ve bu da makineye ek bir stabilite daha sağlar.

Frenler
Benzersiz otomatik frenleme sistemi özelliği sayesinde kumanda kolu neredeyse en dik konumdayken bile operatör makinenin geometrik sınırları içinde kalarak makineyi kullanabilir.

Görüş
Geniş görüş açılı mast ve alçak güç ünitesi operatörün çatal uçlarını rahatlıkla görmesine ve mükemmel bir görüş açısına sahip olmasına olanak tanıyarak ürün hasarlarının azaltılmasına katkıda bulunur

Hız
Kendine özgü X10® parmaktan kumanda tasarımlı ileri ve geri düğmesi yürüyüş hızının sınırsızca her iki el ileride kullanılmasına izin verir. 

Tavşan/kaplumbağa düğmesi iki seviyeli programlanabilir yürüyüş hızının operatör tecrübesine ve çalışılan çevrenin şartlarına göre ayarlanabilmesini sağlar.

Operatör Güvenlik ve Konforu
Crown’un ağır hizmet I görünüşlü asansör direkleri ve kalın çelikten yatay bağlantı direkleri ve açılı yerleştirilmiş asansör rulmanları asansörün eğilmesini ve yükün sallanmasını azaltır.

Servis
Yüksek seviyede servis kolaylıkları bakımı basitleştir ve ekipmanın ömrünü uzatır.

Kolay erişilebilir akü kompartımanı akünün bakımını kolaylaştırır.

WI 2300 Model Opsiyonlar ve Aksesuarlar

WI 2300 serisi için bir çok opsiyon ve çalışma aksesuarları mevcuttur. Tüm opsiyon ve aksesuarlarımız performansı artırmaya yönelik ve değişik uygulama ihtiyaçları düşünülerek Crown tarafından özenle tasarlanmıştır.

Örnekler:

·         Yük arkası korkuluğu

·         Metal mast ızgarası

·         375 Ah endüstriyel akü ve su doldurma sistemi

·         Elden kumanda arıza bulma ve performans ayarlama seti

·         DIN 160A akü fişi