Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Akülü İstifleyiciler-Katlanır Platformlu-WS 2300S

WS 2300S Serisi Akülü İstifleyiciler

Katlanır Platformlu Denge Ayaklı Yaya İstifleyici

1400 kg  Kapasite

Uzun Mesafelerde Operatör Verimliliği
WS 2300S Model katlanabilir platformlu denge ayaklı istifleyici yaya kumandalı bir istifleyicinin tüm esnekliğine sahip olmakla beraber daha yoğun uygulamalarda binek tipi bir modelin tüm avantajlarını ayna anda sunar. Altı kapalı palet ve kutuların taşınması için tasarlanmıştır ve X10 kumanda kolu sayesinde basitleşen kullanımı operatörün güvenlik ve verimliliğini yükseltir.

WS 2300S Serisi Model ve Özellikleri

Kumanda Kolu
X10® kumanda kolu kullanımı basitleştirerek operatör güvenliğini ve verimliliğini arttırır. Kumanda düğmelerinin dokunsal ve görsel farklılığı sağ ve sol elle kullanımda daha doğal ve verimli bir şekilde çalışmaya imkân sağlar.         

Güç
24 volt elektrik sistemi  

Yürüyüş Donanımı
Sessiz, ağır hizmet tipi yürüyüş motoru alt takımlara monte edildiğinden motor ve fren kablolarının sürüş sırasında burkulup bükülmelerini önler.      

Çatal Donanımı
Ayarlanabilir ISO çatallar çok çeşitli istifleme işlerinin yapılabilmesini sağlar.

Yük Tekerleri
Yük ve denge teker aksamlarının içine yerleştirilmiş moloz muhafazası streç film, plastik çember, koli bandı gibi tekerlek aksamına zarar veren molozların tekerlek milinin etrafında sarılmasının engel olur.

Yürüyüş Tekeri
Vulkolan yürüyüş tekeri çok iyi tutuş sağlar ve hızlanma ve frenleme performansını geliştirir.       

Direksiyon
Merkezden monte X10® kumanda kolu dört noktadan tekerlek yapısı ile birleşince sürüş için harcanan gücü minimuma indirir. Kısa kumanda kolu harika bir manevra kabiliyeti sağlar. 

Şasi
Daha dar istifleyicilere göre geniş dört noktadan tekerlekli yapısı WI serisini stabilite olarak çok avantajlı bir konuma sokuyor.

Motor bölümünün alçak olması ağırlık merkezinin de düşük olmasına yol açar ve bu da makineye ek bir stabilite daha sağlar.

Frenler
Rejeneratif ve sürtünmesiz motor freni sistemi ileri/geri düğmesi 0 konumuna getirildiğinde uygulamaya girer.      

Geniş görüş açılı mast ve alçak güç ünitesi operatörün çatal uçlarını rahatlıkla görmesine ve mükemmel bir görüş açısına sahip olmasına olanak tanıyarak ürün hasarlarının azaltılmasına katkıda bulunur

Hız
Kendine özgü X10® parmaktan kumanda tasarımlı ileri ve geri düğmesi yürüyüş hızının sınırsızca her iki el ileride kullanılmasına izin verir. 

Tavşan/kaplumbağa düğmesi iki seviyeli programlanabilir yürüyüş hızının operatör tecrübesine ve çalışılan çevrenin şartlarına göre ayarlanabilmesini sağlar.

Yaylı süspansiyonlu katlanabilir operatör platformu dışarıya katlanan yan koruyucularla birleşince operatörün açık alan ve uzun koridorlarda daha hızlı kullanmasına olanak tanır. Dar ve kalabalık alanlarda makine kolaylıkla yaya moduna çevrilebilir ve platform yukarı katlandığında hız otomatik olarak yavaşlatılır.

Operatör Güvenliği ve konforu
Crown’un ağır hizmet I profil asansör direkleri ve kalın çelikten yatay bağlantı direkleri ve açılı yerleştirilmiş asansör rulmanları asansörün eğilmesini ve yükün sallanmasını azaltır.

Yaylı katlanabilir platform üzerinde kaymaz kauçuk yer döşemesi ve ağır hizmet tipi konforlu yan koruyucular operatöre sağlam ve stabil bir çalışma ortamı sunar.

Yumuşak yuvarlatılmış kalça ped.leri dönüşlerde operatöre stabilite sağlar ve bazı noktalarda baskıyı azaltarak operatörün konforunu artırır.

Servis
Yüksek seviyede servis kolaylıkları bakımı basitleştir ve ekipmanın ömrünü uzatır.

Kolay erişilebilir akü kompartımanı akünün bakımını kolaylaştırır.

Servis ve parça kataloğu özellikle kolay bakım ve çabuk parça referansı bulma konularında endüstrideki en kullanımı kolay servis dokümanı olarak bilinir.

WS 2300S Serisi Opsiyonlar ve Aksesuarlar

WS 2300S modeli için bir çok opsiyon ve çalışma aksesuarları mevcuttur. Tüm opsiyon ve aksesuarlarımız performansı artırmaya yönelik ve değişik uygulama ihtiyaçları düşünülerek Crown tarafından özenle tasarlanmıştır.

Örnekler:

·         Akü deşarj olduğunda kaldırma fonksiyonunu kilitleyen akü şarj göstergesi ve buna entegre makine çalışma saati göstergesi

·         230 Ah entegre redresörlü akü.

·         192 Ah bakımsız entegre redresörlü akü.

·         Akü çıkarma rulmanları.

·         Yük arkası koruma barları.

·         Metal mast ızgarası.

·          -30ͦC soğuk hava tertibatı

·         Sideshift (Çatalları yana kaydırma)

·         İlave asansör hidrolikleri- tekli hidrolik fonksiyon