Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

RON STAGEMASTER 7000-Çoklu Yük Hücresi

RON Stagemaster 7000, aşırı yük engelleme ve sahne emniyeti ile ilgili olarak çoklu yük hücresi kullanılan kablosuz, çoklu frekanslı bir sistemdir. Bu gelişmiş teknoloji EILON ENGINEERING firmasının yük görüntüleme, vinç kantarı tasarımı ve üretimi konusundaki 30 yıllık tecrübelerinin bir eseridir.

 http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/517_1.jpg

Bu laptop tabanlı sistem, üzerine sahne planının (Autocad vb. çizim) yerleştirilebileceği ve bu sahne planı üzerinde yük haritasının izlenebileceği gerçek zamanlı bir sistemdir. Kullanıcı yük denetimi yapacağı noktaları gruplandırırken bunlara isim verebileceği gibi grubun elemanlarını da istediği şekilde adlandırabilir. Sistemde aynı anda 96 adet bağımsız yük hücresini veya birkaç noktanın (grup) özetini veya bir yapının yük diyagramını görmesine olanak sağlar. Ayrıca RON Stagemaster 5000 serisi ile birlikte toplamda 328 yük hücresini görüntüleyen bir sistem oluşturulabilir.

 

                                SAHNE EMNİYET SİSTEMLERİ UYGULAMASI


RON Stagemaster tüm yüklerinin prova esnasında ve şov yapılırken görüntülenmesine olanak sağlar. Aşırı yük durumu, sıfırlama, dara alma, toplam, maksimum ve her yük noktası veya bir grubun görüntülenmesi sağlanır. Kaydedilen datalar; operatör ismi, zaman, ağırlık, aşırı yük durumları, ve her grubun toplam kümülatif ağırlığı gibi bilgilerden oluşur. Bu da her şovun rapor ve istatistiksel analizleri gibi detayların dosyalanmasına imkan sağlar. Limitleri kaydetmek ise aşırı yük durumu ve serbestlik durumlarında alarm için veya kaldırma ekipmanını durdurmak için kullanılabilir. Yeni; opsiyon olarak aşırı yük durumunda gerçek zamanlı SMS alarmı ve yine opsiyon olarak yük görüntülenmesi bir PDA de de görüntülenebilir.

 

RON Stagemaster, kullanıcı dostudur ve her proje için kolayca kon figüre edilebilir ve kullanması da kolaydır. Kablosuz bir sistem olması kolay ve hızlı bir montaj imkânı sağlar. Yük hücrelerinin ebatlarının küçük olması küçük mesafe kayıplarına yol açar ve taşınması da kolaydır. Batarya ömrü 1500 saattir. Sonrasında bataryalar değiştirilebilir.

Video :    Stagemaster