İletişim

English

Arama
Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English


RON STAGEMASTER 5000-Çoklu Yük Hücresi

RON Stagemaster 5000, aşırı yük engelleme ve sahne emniyeti ile ilgili olarak çoklu yük hücresi kullanılan tek kablolu bir sistemdir.

http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/515_1.jpg

Sistemde tek bir ana kablo ve bir yük hücresinden diğerine sadece bir kablo ile bağlanan eşsiz bir teknik kullanılmaktadır. Bu gelişmiş teknoloji EILON ENGINEERING firmasının yük görüntüleme, vinç kantarı tasarımı ve üretimi konusundaki 30 yıllık tecrübelerinin bir eseridir.

Bu laptop tabanlı sistem, üzerine sahne planının (Autocad çizim vb.) yerleştirilebileceği ve bu sahne planı üzerinde yük haritasının izlenebileceği gerçek zamanlı bir sistemdir. Kullanıcı yük denetimi yapacağı noktaları gruplandırırken bunlara isim verebileceği gibi grubun elemanlarını da istediği şekilde adlandırabilir. 


Sistemdeki yakınlaştırma ve uzaklaştırabilme özelliği de kullanıcıya aynı anda
256 adet bağımsız yük hücresini, birkaç noktanın (grup) özetini veya bir yapının yük dağılımını görmesine olanak sağlar. Aynı zamanda bu sistem RON Stagemaster 7000 ile birleştirilerek toplamda 328 adet yük hücresinin kullanılabilmesini mümkün kılar, böylece sisteme 72 adet kablosuz +256 adet kablolu yük hücresi bağlanabilmektedir.

RON Stagemaster tüm yüklerinin prova esnasında ve şov yapılırken görüntülenmesine olanak sağlar. Bu bilgiler; aşırı yük durumu, sıfırlama, dara alma, toplam, maksimum ve her yük noktası veya bir grubun görüntülenmesi sağlanır. Kaydedilen datalar; operatör ismi, zaman, ağırlık, aşırı yük durumları, ve her grubun toplam kümülatif ağırlığı gibi bilgilerden oluşur. Bu da her şovun rapor ve istatistiksel analizleri gibi detayların dosyalanmasına imkân sağlar. Limitleri kaydetmek ise aşırı yük durumu ve serbestlik durumlarında alarm için veya kaldırma ekipmanını durdurmak için kullanılabilir.

Yeni! : İsteğe bağlı olarak aşırı yük durumunda gerçek zamanlı SMS alarmı ve yine opsiyon olarak yük dağılımı bir PDA de de görüntülenebilir.

RON Stagemaster, kullanıcı dostudur ve her proje için kolayca kon figüre edilebilir ve kullanması da kolaydır. Tek bir ana kablo ve her yük hücresi arasında tek bir kablo bağlantısı kolay ve hızlı bir montaj imkânı sağlar. Yük hücrelerinin ebatlarının küçük olması küçük mesafe kayıplarına yol açar ve taşınması da kolaydır.