Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

RON STAGEMASTER 6000-Çoklu Yük Hücresi

RON Stagemaster 6000, aşırı yük engelleme ve sahne emniyeti ile ilgili olarak çoklu yük hücresi kullanılan kablosuz bir sistemdir. Bu gelişmiş teknoloji EILON ENGINEERING firmasının yük görüntüleme, vinç kantarı tasarımı ve üretimi konusundaki 30 yıllık tecrübelerinin bir eseridir.

Bu laptop tabanlı sistem, üzerine sahne planının (Autocad vb. çizim) yerleştirilebileceği ve bu sahne planı üzerinde yük haritasının izlenebileceği gerçek zamanlı bir sistemdir. Kullanıcı yük denetimi yapacağı noktaları gruplandırırken bunlara isim verebileceği gibi grubun elemanlarını da istediği şekilde adlandırabilir. Sistem, operatörün aynı anda 24 adet bağımsız yük hücresini veya birkaç noktanın (grup) özetini veya bir yapının yük dağılımını görmesine olanak sağlar. Bir sistemde 24 adet yük hücresi vardır. Fazlasına ihtiyaç duyulması durumunda birden fazla sistem kullanılabilir. Sistem bunu destekliyor.

http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/516_1.jpg

Video :    Stagemaster 

RON Stagemaster,  tüm yüklerin prova esnasında ve şov yapılırken görüntülenmesine olanak sağlar. Aşırı yük durumu, sıfırlama, dara alma, toplam, maksimum ve her yük noktası veya bir grubun görüntülenmesi sağlanır. Kaydedilen datalar; operatör ismi, zaman, ağırlık, aşırı yük durumları, ve her grubun toplam kümülatif ağırlığı gibi bilgilerden oluşur. Bu da her şovun rapor ve istatistiksel analizleri gibi detayların dosyalanmasına imkan sağlar. Limitleri kaydetmek ise aşırı yük durumu ve serbestlik durumlarında alarm için veya kaldırma ekipmanını durdurmak için kullanılabilir. Opsiyon olarak aşırı yük durumunda gerçek zamanlı SMS alarmı ve yine opsiyon olarak yük görüntülenmesi bir PDA de de görüntülenebilir.

RON Stagemaster, kullanıcı dostudur ve her proje için kolayca kon figüre edilebilir ve kullanması da kolaydır. Kablosuz bir sistem olması kolay ve hızlı bir montaj imkânı sağlar. Yük hücrelerinin ebatlarının küçük olması küçük mesafe kayıplarına yol açar ve taşınması da kolaydır. Batarya ömrü 1500 saattir. Sonrasında değiştirilebilir.