Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Yaya Kumandalı Çatalı Uzanmalı İstifleyiciler-SHR 5500

SHR 5500 İstifleyici Serisi

Yaya Kumandalı Çatalı Uzanmalı İstifleyiciler

1100, 1350 ve 1600 kg Kapasite

Çok amaçlı kullanıma izin veren esnek makine

SHR 5500 serisi ağır hizmet tipi istifleyiciler, bir isitifleyicinin sahip olabileceği manevra avantajlarına ve bir forkliftin uygulama esnekliklerine aynı anda sahip olmanızı sağlar. SHR 5000 serisi istifleyicilerin yürüyüş sistemi, ağır hizmet tipi asansör yapısı ve makaslı çatal uzanma mekanizması en verimli bir biçimde yükleme ve istifleme yapmanıza izin verir. Elektronik direksiyon manevra yaparken daha az fiziksel güç gerektirdiğinden operatör çok daha az yorulur. Engelleme freni operatörün kumanda kolunu neredeyse dikey tutmak zorunda kaldığı dar alanlarda bile makineyi kullanmanıza izin verir.

Crown resmi sitesi için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız:

CROWN SHR 5500


SHR 5500 Yaya Kumandalı Çatalı Uzanmalı İstifleyiciler Serisi / Özellikleri ve Avantajları

Güç

24 volt gücünde kaldırma ve yürüyüş sistemi

SHR 5520 225 Ah’ye kadar akü

SHR 5540 525 Ah’ye kadar akü

Yükleme Şekilleri

SHR 5500 yaya kumandalı çatalı uzanmalı istifleyiciler, ayarlanabilir çatallı sabit denge ayakları değişik ölçülerde yükleri taşıyabilmesi için çeşitli genişliklerde üretilebilir.

Makaslı uzanma mekanizması bir isitifleyicinin manevra kabiliyetinin yanında bir forkliftin esnekliğine sahip olmanıza imkân tanır.

Yürüyüş ünitesi/Fren

AC yürüyüş motoru ile bütünleşmiş helezonik dişlilerden oluşan ağır hizmet tipi şanzuman sessiz bir operasyon ve güçlü bir performans sağlar.

Rejeneratif motor freni rampa aşağı gidişlerde, gaza basmadan makinenin ivmesi ile giderken veya makine boş viteste (ileri/geri konumda değilken) giderken aktive olur. Makineyi kullanırken kontrol kolunun pozisyonu yürüme alanından fren alanına girdiğinde (kontrol kolu iyice dikey bir konuma geldiğinde) motorun üstüne monte edilmiş elektromanyetik fren bir park freni gibi işlev görür.

Görüş Açısı

SHR 5500 serisi yaya kumandalı çatalı uzanmalı istifleyiciler, iki veya üç katlı asansörlerin maksimum görüş açısını sağlamak için köşeli çapraz bağlantılar kullanılmış ve kaldırma silindirleri yuvalı I profillerin arkasına yerleştirilmiştir.  Kendine has uzanma mekanizması tasarımı bütün raf seviyelerinde endüstrinin en iyi görüş açısını sağlar. Alçak güç ünitesi yapısı ve merkezden bağlanmış kontrol kolu da görüş açısının daha fazla artmasına yardımcı olur.

Manevra Kabiliyeti

SHR 5500 serisi daha az bir eforla kulanım için elektronik direksiyon sistemi ile donatılmıştır ve direksiyon kolu neredeyse dikey konuma getirildiğinde engelleme freni sayesinde sürüş hızı yavaşlatılır. Bu özellikler sıkışık ve dar alanlarda makinenin manevra kabiliyetini artırır.             

Kontrol Kolu

Crown’un sağlam X10®        kolu üzerindeki tüm kontrol düğmeleri en az bilek ve el hareketi ile kulanılabilecek ve uygulamayı kolaylaştıracak şekilde konumlandırılmıştır. İstifleyicilermizdeki ergonomik direksiyon simidi kusursuz bir manevra kabiliyeti sağlar.

Sevis Kolaylığı

Access 123™ gösterge paneli gelişmiş arıza tespit özelliği sayesinde başka bir alete gerek duymadan teknisyenin servis yapmasını kolaylaştırır. Makinenin InfoPoint™ sistemi makine üstündeki tüm parçaların haritasını göstererek onarım işini dahada kolaylaştırır.

Kolay açılan menteşeli ve sökülebilir motor bölümü kapağı dağıtım paneline ve diğer tüm parçalara kolaylıkla ulaşımınızı sağlar. Menteşeli üst çelik kapak aküyü kolaylıkla kontrol edebilmenizi sağlar.

SHR 5000 İstifleyici / Opsiyonlar ve Aksesuarlar

SHR 5500 isitfleyiciler için bir çok opsiyon ve aksesuar mevcuttur. Hepsi de yaptığınız işin performansını artırmak ve özel taleplerinizi karşılamak için özenle bu istifleyicilere entegre edilmişlerdir.

Örnekler

·           Yük tekeri opsiyonu

·           Soğuk Hava Donanımı

·           Work Assist Aksesuarları

·           Çatalları Yana Kaydırma Ataşmanı

·           Yürüyüş Alarmı

·           Tepe Flaşı

·           30 Ahm ankastre redresör

Bu ürün ile ilgili daha fazla özellik ve aksesuar için lütfen sitemizdeki ilgili teknik dosyayı indiriniz.

SHR 5500 İSTİFLEYİCİ ÖZELLİK VE AVANTAJLARI

 

SHR 5500 İstifleyici / Teknik Broşür

Bu ürüne ait teknik föy için lütfen sitemizdeki teknik broşürü indiriniz.

SHR 5500 İSTİFLEYİCİ TEKNİK BROSUR