Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Çift Palet Taşıyabilen Akülü Transpalet-DT 3000

DT 3000 İstifleyici Serisi

Çift  Palet Taşıyabilen Akülü Transpalet


2000 kg Kapasite

Daha çok palet taşıyın

 

DT 3000 İsitfleyiciler stok ambarından çıkış rampasına doğru yoğun çalışan depolar için idealdir. 2 tane 1000kg lık paleti aynı anda taşıyabilirsiniz.

Bu üst üste çift palet taşıyabilen transpaletlerin Crown’un özel FlexRide™ platform özelliği vardır. Bu katlanabilen platform operatöre kalabalık alanlarda yaya olarak, uzun mesafeli kullanımlarda da  platformlu olarak kullanabilme imkanı tanır.

DT 3000 isitfleyici istenirse platformsuz olarak da sipariş edilebilir.


DT 3000 İstifleyici / Özellikleri ve Avantajları

Elektrik Sistemi

24 volt elektrik sistemi ve 240 Ah den 375 Ah kadar nominal akü kapasitesine sahiptir.

Bakımsız 3 fazlı AC yürüyüş motoru güçlü bir performans ve enerji tasarrufu sağlar.

Crown’un Access 1 2 3® teknolojisi sayesinde makinenin tüm sistemleri arasında akıllı bir koordinasyon, optimum performans ve kontrol sağlanır.

Access 1 2 3® makine üstünde arıza tespit özelliği sunar ve böylelikle tamir yapan teknisyene makinenin aktif olarak tüm girdi ve çıktılarının bilgisini verir. Laptop veya başka bir araca gerek duyulmaz. Gösterge paneli operatörevmakinenin performansını etkileyen değişiklikleri haber veren ve makinenin performans seviyelerini belirleme imkanı tanıyan kullanışlı bir arabirim oluşturur.

Performans ayarlarına operatör göstergeden erişebilir özel uygulamalar için veya tercihine göre değişiklikler yapabilir. Operatörlere PIN kodları verilebilir ve performans ayarları yöneticisi tarafından önceden ayarlanabilir.

 


Şasi

Dayanıklı şasinin 10mm kalınlığında etek sacı yürüyüş ünitesini ve denge ayağındaki parçaları korur. Opsiyonel çift denge ayakları en haşin uygulamalar için sunulmaktadır.

Yuvarlak hatlı etekler rampalarda çalışırken daha iyi bir alt yükseklik sağlar. Sökülebilir çelik kapaklar makinenin içindeki elemanların darbelere karşı korunmasını ve kolaylıkla erişilebilmesini sağlar.

 

Güç Ünitesi Süspansiyonu

Yürüyüş ünitesi süspansiyonunda ayar gerektirmeyen ve uzun süre dayanacak sert krom kaplamalı rodlar ve sızdırmaz yataklar kullanılmıştır. Süspansiyon rampalarda mükemmel performans için sabit yürüyüş tekeri basıncı ile 60mm  lik bir hareket sağlar.

Aktif Çekiş elektronik direksiyonlu makinelerde standarttır, yükü ve hızı temel alarak performansı artırmak için yürüyüş tekeri basıncını değiştirir. Kaymayı azaltır ve özellikle dik ve ıslak rampalarda frenlemeyi iyileştirir.

 

Frenler

Crown’un e-GEN™ fren sistemi makineyi durdurmak için yüksek torklu AC yürüyüş motorunun gücünü kullanır ve makineyi rampa çıkarken bile yeni bir yürüyüş sinyali verilene kadar sabit tutar.

Bu sistem ayar istemez  ve aşınma noktalarını hayat boyu bakımsız olarak kullanmanızı sağlar.

Otomatik park freni makine durdurulunca,operatör platformu terk edince veya makinenin kontağı kapanınca aktive olur.

 


Çatallar

Esas kaldırma 1000kg yükü taşırken diğer çatallar 1000kg ek yükü kaldırabilir (veya çatallar aşağıdayken 2000kg) . Esas kaldırma aynı zamanda tümseklerden geçerken artırılmış bir yerden kesme yüksekliği sağlar.

2600mm ye kadar kaldırma yükseklikleri mevcuttur.

 

Operatör Platformu

Katlanabilir FlexRide platform operatöre transfer edilen sadmeleri %80 oranında azaltır. Hayt boyu garantili platform süspansiyonu asla ayar istemez.

Ağır hizmet tipi yan korkuluklar 50mm çelik borudan imal edilmiştir. Yumuşak poliüretan yan dayanaklar mükemmel bir destek ve konfor sağlar.

 

Kumandalar

X10 kumanda kolu hassas palet pozisyonlamak için oransal kaldırma ve indirme özelliğine sahiptir. Ergonomik ileri geri başparmak kumandası hassas manevra özelliği sağlar. Entegre korna düğmeli el tutma bölümleri soğuktan ve titreşimlerden elleri korumak amacıyla üretan ile kaplanmıştır. Ayrıca operatörün tecrübe seviyesine göre ayarlanabilen tavşan/kaplumbağa programlanabilen performans düğmesi vardır.

Platformlu olarak kullanma modunda kumanda kolu ve paltformun ergonomik pozisyonu maksimum kontrol ve stabilite sağlar. Yaya olarak kullandığınızda kısa kumanda kolu pozisyonu bu klâstaki en geniş ayak basma alanına sahip olmanızı sağlar. Ayrıca ezilmeyi önleyici fren özelliği sayesinde kumanda kolu neredeyse en dik pozisyonda bile kullanıma izin verdiğinden dar ve kalabalık alanlarda bile rahatlıkla manevra yapabilme imkanı sağlar.

 


Görüş Açısı

Çatalların ve asansörün mükemmel görüş açısı geniş ve açık asansör yapısı, çatal bağlantıları ile kompakt güç ünitesi yapısının bir sonucudur.

 


Operatör Güvenliği ve Konforu

Operatör bölümü kontrol düğmelerine kolay erişimi, gösterge panelinin görüş netliği, ve daha bir çok ergonomik  özellikleriyle operatörün konforunu, güvenliğini ve verimliliğini ön plana almıştır.

Elektronik direksiyon ağır yükle giderken dahi makinenin manevra ve hızlı karşılık verme kabiliyetini arttırır. Dokunmatik akıllı geri bildirim özelliği uygulama koşullarını analiz eder ve daha güvenli bir sürüş için direksiyon gücünü ayarlar. Elektronik direksiyon aktif çekiş ve dönüşlerde hız kontrolü özellikleriyle birleşince en üst seviyede bir sürüş performansına erişmenizi sağlar.

Crown’un çabuk inmeye izin veren yan korkulukları  (patentlenmeyi bekliyor) yanlara açılarak her iki yandan da inmenize izin vererek zaman ve adım tasarrufu yapmanızı sağlar.

  

Bu ürün hakkında daha fazla özellik, avantaj, opsiyon ve aksesuarları görmek için lütfen tıklayınız.

DT 3000 İSTİFLEYİCİ ÖZELLİK VE AVANTAJLARI


DT 3000 İstifleyici / Teknik Broşür

Bu ürüne ait teknik föy için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

DT 3000 İSTİFLEYİCİ TEKNİK FÖYÜ