Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Sabit Çatallı Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı-SP 3581

SP 3581 Orta-Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı Model

Sabit Çatallı Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı

625 kg Kapasite

Standart Olmayan Yüklerin En İyisi

SP 3581 sabit çatallı sipariş toplayıcı 2.4 metre uzunluğa kadar yüklerin elleçlenmesi için tasarlanmıştır. Bu model operatörün uzanma mesafesi 11.3 metreye kadar çeşitli kaldırma yüksekliklerinde üretilmektedir ve 4 noktadan süspansiyonlu geniş denge ayaklarıyla daha yüksek bir kaldırma kapasitesine sahiptir.

SP 3581 Orta-Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı Model / Özellikler  ve Avantajları

Güç

24 Volt elektrik sistemi                    

Yürüyüş ünitesi/YürüyüşMotoru

Crown üretimi yüksek performanslı motor yürüyüş sistemi ile ilgili bütün kontaktörleri elemine ederek daha yüksek seviyelerde bir güvenilirlik ve servis kolaylığı sağlar.

Yürüyüş ünitesi, dah önce Crown’un dar koridor sipariş toplayıcıları ve çatalı uzanmalı forkliftlerinde başarı ile kullanılan, motor ile aks arasındaki hareketi helezon konik dişliler ile sağlar. Yürüyüş motoru dönmez ve elektrik kablolarının yıpranmasını önler.

Çatallar

Döğme veya kutu-bölümlü çatallar 2400mm uzunluğa kadar platformları kaldırabilir.

Operatör Kumandaları

Operatör kumandaları operatörün dört noktadan devamlı ulaşabilmesini güvence altına almak için tasarlanmıştır. Kumandalar el ve bilek yorgunluğunu minimize edecek şekilde konumlandırılmıştır.

Bilgi ekranı,  ayarlanabilir makine performansı, direksiyon pozisyo durumu, vaka ve servis kodları, akü şarj gösterimi ve kablolu klavuzun durumu gibi önemli bilgileri gösterir.

Sağ el kumandaları içinde yürüyüş, kaldırma ve indirme, korna ve aksesuarlar bulunur.

Sol elden kullanımlı elektronik takviyeli direksiyon çok az bir eforla mükemmel ve yumuşak bir sürüş yapmanızı sağlar.

Şasi

Crown’un Yük Yolu Stabilite (LPS) tasarımı yük ağırlığının yere eşit bir biçimde dağıtarak yüksek raflarda benzersiz bir stabilite ve konfor sağlar.

Şasi masif destek kuşak, ağır hizmet tipi çelik ve değiştirilebilir dıştan takılmış yastık demirleri içermektedir. Bu ilave ağırlık ağır hizmet tipi asansörle birleşince yüksek raflarda yük kaldırma kapasitesinde önemli avantajlar sağlar.

 

Frenler

Crown patentli akıllı frenleme sistemi (IBS) platform yüksekliğini, sürüş hızını ve yönünü izleyerek motor ve sürtünmeli frenlerini optimum kombinasyonda uygulayarak yüksek irtifada yumuşak ve hassas frenleme yapmanızı sağlar.                              

Asansör

Crown’un asansör tasarımı kaya gibi sağlam bir stabilite sağlar ve yastıklı kademeleri operatöre yüksek irtifada çalışırken bile üstün bir güven duygusu verir. Ağır dış C kanallar ve iç I putreller masif traverslerle bağlanmıştır ve dikey asansör destekleri yanal salınımı azaltır ve önden arkaya stabiliteyi artırır.

Görüş Açısı

Operatör platformu mükemmel bir görüş alanı için geniş bir pencereye sahiptir. Alçak irtifalarda bile net görüş açılı asansör yapısı toplama yapılacak rafı ve kesişen koridorları kesintisiz olarak görebilmenizi sağlar.        

Hız

Çabuk hızlanma ve 12 km/saat lik son sürati operatörün bir lokasyondan diğerine hızla hareket etmesine izin verir. Düzlemsel hız kontrolü kaldırma yüksekliği değiştikçe operatöre yumuşak bir hız değişimi sağlar.

Operatör Güvenliği ve Konforu

Tepe korumalı ve güvenlik kilitli kapıları geniş operatör platformu güvenli bir çalışma alanı sunar.

Ağır şasi ve kuvetlendirilmiş asansör, asansör salınımını azaltır ve operatöre yükseklerde güven hissi verir.

Crown’un yorgunluk önleyici yer döşemesi titreşim etkilerini ve ayakta durma yorgunluğunu azaltır.

 Servis Kolaylığı

Access 123 kapsamlı sistem kontrolüne makine ekranından ulaşılabilir ve anında arıza tespiti yapılabilir. Makinenin durumunu, arıza geçmişini ve kalibrasyonu için makineye Laptop veya handset bağlamaya gerek duyulmaz.

Crown’un InfoPoint™ sistemi arıza tespitini ve onarımını basitleştirir, şema, kablo diyagramı ve servis el kitaplarına duyulan ihtiyacı azaltır.

Servis ve parça el kitabı endüstrideki en kullanımı kolay referans kabul edilir.

SP 3481 Orta-Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı Model / Opsiyonlar ve Aksesuarlar

SP 3481 modeli için birçok opsiyonel ekipman ve aksesuarlar mevcuttur. Hepsi performansı artırmaya ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak özenle Crown yüksek seviye sipariş toplayıcılara entegre edilmişlerdir.

Örnekler

·         Platform ilaveleri

·         Koridor kılavuz tekerleri

·         Crown’un kablo klavuz sistemi

·         Fan ve ışık paketi

·         El ayarlı spot ışıkları

·         Palet clamp (kıskaç) opsiyonu

·         Soğuk hava donanımı

·         Sipariş toplama arabası kilitleme opsiyonu

Aksesuarlar

·         Aksesuar paneli

·         Aksesuar Paketi

·         Not kağıdı mandalı ve askı kanca/

 

 

Bu ürünün özellik ve aksesuarları hakkında daha fazla bilgi için lütfen tarafımıza başvurunuz ve teknik broşür dosyasını indiriniz.

SP 3581 - TEKNİK BROŞÜR