Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Orta-Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı-SP 3511

SP 3511 Modeli

Sabit Çatallı Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcı

1250 kg Kapasite

Performans Artı Stabilite

SP 3511 sabit çatallı sipariş toplayıcı 8.1 metreye kadar operatör uzanma yüksekliği ile değerini kanıtlamıştır. İdeal olarak hacimli, battal malların toplanmasında veya palet yerine yükseltilmiş platformlar veya toplama arabalarının kullanıldığı yerlede kullanılır. Mükemmel performans ve stabilite operatöre toplama işini daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapması için yardım eder. Bu model de diğer tüm Crown yüksek seviye sipariş toplayıcılar gibi aynı ağır hizmet tipi yürüyüş ünitesi, platform ve asansöre sahiptir.

SP 3511 Model / Özellikler ve Avantajları

Güç

24-volt elektrik sistemi.                   

Yürüyüş Unitesi ve Yürüyüş Motoru

Crown’un en son nesil AC yürüyüş motoru güçlü bir hızlanma ve yürüyüş hızı sağlar. Yürüyüş ünitesi motor ile aks arasındaki hareketi helezon konik dişliler ile sağlar. Yürüyüş motoru dönmez ve elektrik kablolarının yıpranmasını önler.

Crown’un Access 123™ geniş kapsamlı sistem kontrolü makine üstündeki tüm sensörleri izler, sensör verilerine göre karar verir ve akabinde tüm makine hareketlerini kontrol eder. Beş birim CANbus sistemi ile devamlı olarak iletişim halindedir dolayısı ile sistemden her an bilgilere erişilebilir. Bunlara ek olarak Access 123™ yürüyüş hızı, durma, hızlanma, kendi hızıyla gitme, ve hızı düşürme gibi makinenin performans özelliklerinin ayarlanmasına izin verir.

 Çatallar

Dövme çatalların ucunda daha kolay palet girişi yapmak için fosforlu işaretler bulunur.           

Operatör Kumandaları

Operatör kumandaları operatörün dört noktadan devamlı ulaşabilmesini güvence altına almak için tasarlanmıştır. Kumandalar el ve bilek yorgunluğunu minimize edecek şekilde konumlandırılmıştır.

Bilgi ekranı,  ayarlanabilir makine performansı, direksiyon pozisyo durumu, vaka ve servis kodları, akü şarj gösterimi ve kablolu klavuzun durumu gibi önemli bilgileri gösterir.

Sağ el kumandaları içinde yürüyüş, kaldırma ve indirme, korna ve aksesuarlar bulunur.

Sol elden kullanımlı elektronik takviyeli direksiyon çok az bir eforla mükemmel ve yumuşak bir sürüş yapmanızı sağlar.

Şasi

Crown’un Yük Yolu Stabilite (LPS) tasarımı yük ağırlığının yere eşit bir biçimde dağıtarak yüksek raflarda benzersiz bir stabilite ve konfor sağlar.

Şasi masif destek kuşak, ağır hizmet tipi çelik ve değiştirilebilir dıştan takılmış yastık demirleri içermektedir.

Frenler

Crown patentli akıllı frenleme sistemi (IBS) platform yüksekliğini, sürüş hızını ve yönünü izleyerek motor ve sürtünmeli frenlerini optimum kombinasyonda uygulayarak yüksek irtifada yumuşak ve hassas frenleme yapmanızı sağlar.           

Asansör

Crown’un asansör tasarımı kaya gibi sağlam bir stabilite sağlar ve yastıklı kademeleri operatöre yüksek irtifada çalışırken bile üstün bir güven duygusu verir. Ağır dış C kanallar ve iç I putreller masif traverslerle bağlanmıştır ve dikey asansör destekleri yanal salınımı azaltır ve önden arkaya stabiliteyi artırır.

Görüş Açısı

Operatör platformu mükemmel bir görüş alanı için geniş bir pencereye sahiptir. Alçak irtifalarda bile net görüş açılı asansör yapısı toplama yapılacak rafı ve kesişen koridorları kesintisiz olarak görebilmenizi sağlar.        

Hız

Çabuk hızlanma ve 11.2 km/saat lik son sürati operatörün bir lokasyondan diğerine hızla hareket etmesine izin verir. Düzlemsel hız kontrolü kaldırma yüksekliği değiştikçe operatöre yumuşak bir hız değişimi sağlar.

Operatör Güvenliği ve Konforu

Tepe korumalı ve güvenlik kilitli kapıları geniş operatör platformu güvenli bir çalışma alanı sunar.

Ağır şasi ve kuvetlendirilmiş asansör, asansör salınımını azaltır ve operatöre yükseklerde güven hissi verir.

Crown’un yorgunluk önleyici yer döşemesi titreşim etkilerini ve ayakta durma yorgunluğunu azaltır.

Servis Kolaylığı

Access 123 kapsamlı sistem kontrolüne makine ekranından ulaşılabilir ve anında arıza tespiti yapılabilir. Makinenin durumunu, arıza geçmişini ve kalibrasyonu için makineye Laptop veya handset bağlamaya gerek duyulmaz.

Crown’un InfoPoint™ sistemi arıza tespitini ve onarımını basitleştirir, şema, kablo diyagramı ve servis el kitaplarına duyulan ihtiyacı azaltır.

Servis ve parça el kitabı endüstrideki en kullanımı kolay referans kabul edilir.

SP 3511 Model/ Opsiyonlar ve Aksesuarlar

SP 3511 modeli için birçok opsiyonel ekipman ve aksesuarlar mevcuttur. Hepsi performansı artırmaya ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak özenle Crown yüksek seviye sipariş toplayıcılara entegre edilmişlerdir.

 

Örnekler

·           Platform genişletme

·           Koridor klavuz tekerlekleri

·           Crown’un kablo klavuz sistemi

·           Fan ve ışık paketi

·           El ayarlı spot ışıkları

·           Palet kıskaç ataşmanı

·           Soğuk hava donanımı

Aksesuarlar

·           Aksesuar paneli

·           Aksesuar Paketi

Not kağıdı mandalı ve askı kanca

Bu ürünün özellik ve aksesuarları hakkında daha fazla bilgi için lütfen tarafımıza başvurunuz ve teknik broşür dosyasını indiriniz.

 SP 3511 - TEKNİK BROŞÜR