Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

RON 3025 Endüstriyel-Vinç kantarı

Vinç kantarı - RON 3025 Endüstriyel

RON Endüstriyel vinç kantarları kaldırma esnasında tartım ve aşırı yükleri önlemek için kullanılır.


RON 3025 dijital vinç kantarları sağlam, kalıptan çekilmiş alüminyum muhafazaya sahiptir. Kesinlikle döküm parça içermez.

 

RON 3025 kanca altı tartısının dijital göstergesi güneş ışığında bile kabul edilebilir bir mesafeden okunabilir.


http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/285_1.jpg


Vinç kantarlarının ufak yapıları kanca altı mesafede en az kayba yol açarlar.


Bütün dijital vinç kantarları tamamen test edilmiş olup test sertifikası ve kalibrasyon tablosu ile birlikte teslim edilir.

RON Vinç Kantarları; vinç tartısı, dinamometre, yük hücresi ve aşırı yük algılama sistemleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

RON Vinç Kantarları, yüksek kaliteye sahip, en son teknolojiye dayanan ve en katı emniyet standartlarını kapsayan sistemlerdir.


RON Vinç tartıları değişik modeller, özellikler ve bir kısmı RON Vinç kantarlarına özgü gelişmiş seçenekler ile müşterine sunulur. Örneğin: kablosuz vinç tartıları ve dinamometrelerdeki dahili termometre dökümhane gibi sıcak ortamlarda çok önem kazanır. Bu termometre sayesinde kullanıcı ortam sıcaklığını öğrenir ve gerektiği durumlarda vinci sıcak ortamdan uzaklaştırarak ortamın soğumasını bekleyebilir.


Dinamometreleri, vinç tartılarını, yük hücrelerini ve aşırı yük algılayıcılarını içeren RON ürünleri ufak ölçüleri ile yüksek emniyet yanı sıra portatiflik ve kanca altı mesafede minimum kayıp sağlar.

RON Vinç tartım ürünleri, bütün vinç tartıları, dinamometreler için kablosuz göstergeler, seyyar göstergeler ve her yerden görülebilen geniş göstergeler sayesinde kullanıcının emniyetini sağlar. Bu özellikler kullanıcının yük değerini emniyetli bir mesafeden okuyabilmesine imkân verir. 


     
  Video :    Who we are  
     
  Video :    Stagemaster