Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

RON 2501_H Kanca Tipi Dinamometre

RON 2501_H Kanca Tipi Dinamometre

RON 2501_H kanca altı tartısı gelişmiş bir kablosuz vinç tartısıdır.

RON 2501 kanca tipi vinç tartısı kablosuz göstergesi ve kolay kullanılmasını sağlayan kancası sayesinde emniyet ve rahatlığı bir arada sunar.

RON kanca altı tartıları özellikle sıcak endüstri tesislerinde ve geniş bir yelpazede kullanılır.

http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/126_1.jpgRON 2501 kablosuzu tartı sistemleri alınan ve gösterilen değerin iletilen değerle aynı kimlik bilgine sahip olduğunu kontrol eden dahili bir mekanizmaya sahiptir. İletilen değerle gösterilen değer hiçbir suretle farklı olamaz. Bu önemli bir emniyet özelliğidir.

Kablosuzu vinç tartısının ufak yapısı kanca altı mesafede minimum kayıp anlamına gelir.

RON Kanca altı tartıları ve dinamometreleri tamamen test edilmiş olup test sertifikası ve kalibrasyon tablosu ile birlikte teslim edilir.

RON Vinç tartıları, vinç kantarları, dinamometreler, yük hücreleri ve aşırı yük algılayıcıları içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

RON Kanca altı tartıları yüksek kaliteye sahip, sen son teknolojiye dayanan ve en katı emniyet standartlarını karşılar.
RON Vinç tartıları değişik modelleri, özellikleri ve bir kısmı RON Vinç kantarlarına özgü gelişmiş seçenekleri müşterine sunar. Örneğin: kablosuz vinç tartıları ve dinamometrelerdeki dâhili termometre dökümhane gibi sıcak ortamlarda çok önem kazanır. Bu termometre sayesinde kullanıcı ortam sıcaklığını öğrenir ve gerektiği durumlarda vinci sıcak ortamdan uzaklaştırarak ortamın soğumasını bekleyebilir.Dinamometreleri, vinç tartılarını, yük hücrelerini ve aşırı yük algılayıcılarını içeren RON ürünleri ufak ölçüleri ile yüksek emniyet yanı sıra portatiflik ve kanca altı mesafede minimum kayıp sağlar.RON Vinç tartım ürünleri, bütün vinç tartıları, dinamometreler için kablosuz göstergeler, seyyar göstergeler ve her yerden görülebilen geniş göstergeler sayesinde kullanıcının emniyetini sağlar. Bu özellikler kullanıcının yük değerini emniyetli bir mesafeden okuyabilmesine imkân verir. 


     
  Video :    Who we are  
     
  Video :    Stagemaster