Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English
CROWN FORKLİFT VE İSTİFLEME MAKİNELERİ
 Akülü Forklift (Elektrikli Forklift)
FC 4500 Serisi Forklift
RC 5500 Serisi Forklift
SC 6000 Serisi Forklift
CROWN FORKLİFT VE İSTİFLEME MAKİNELERİ
 Akülü Forklift (Elektrikli Forklift)
FC 4500 Serisi Forklift
RC 5500 Serisi Forklift
SC 6000 Serisi Forklift

RC 5500 Serisi Forklift

Akülü Forklift

1500 ve 1800kg kaldırma kapasitesi

Çokyönlü Performans

Crown RC 5500 serisi forkliftler yoğun iş temposu ve koşulları içerisinde yükleme havuzu veya koridorlarda üstünlüğünü ortaya koyar. RC 550 serisi forkliftler operatöre eşsiz görüş açısı, en yüksek ergonomiyi ve devrim yaratan sürüş kontrolünü sunmak üzere dizayn edilmiştir. Crown’un seçkin FlexRide™ süspansiyonlu zemin kaplaması operatörün gün içinde maruz kaldığı sarsıntı ve titreşimleri yok eder. Endüstride bulunan bir çok oturmalı forklift RC 5500 serisi forkliftlerin darbeleri emiş gücüne asla erişemiyor.

RC 5500 Serisi Forkliftler / Özellikleri & Avantajları


Güç
RC 5500 Serisi forkliftlerde Crown’un son teknoloji Access 1 2 3™ Kapsamlı Sistem Kontrolü ile kontrol edilen 36 Volt elektrik sistemi bulunmaktadır.

Yürüyüş Ünitesi/Yürüyüş Motoru
Crown’un tamamı ile kendi üretimi olan, bağımsız olarak kontrol edilebilen SC yürüyüş motoru ve seyyar yürüyüş ünitesi başlı başına verimlik ve minimum gürütü unsurları ön planda tutularak tasarlanmıştır.

Kumanda Kolu
Çok yönlü kumanda kolu her görevi en basit şekilde yapabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

Operatörün tecrübe kazanma süresi azaltılarak, operatör sezgilerine dayalı uygulamalar arttırılmıştır.

Bütün yürüyüş ve hidrolik fonksiyonlar çok yönlü kumanda kolu içine yerleştirilmiş durumdadır.

Direksiyon
RC 5500 serisi forkliftlerde, hidrostatik direksiyon sistemi enerji sarfiyatını azalttığı gibi minimal operatör gayreti ile yumuşak ve sessiz bir sürüş kontrolü sağlar.

Şasi
Şasi biçimi, maksimum kapasitedeki yükün kaldırılmış olduğu yükseklikte salınımı en aza indirgenmiş bir biçimde dik olarak durması göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Değişik akü kompartıman ölçüleri mevcut olup böylece her türlü uygulama gereksinimi ile uyum sağlayabilmektedir.

Frenler
Crown’un ayrıcalıklı e-GEN™ fren sistemi Crown yapımı AC motorlarının kuvvetli torkunu kullanarak sürtünmeye ihtiyaç duymayan bir fren sistemi ortaya çıkartır. Böylece fren sitemi içinde bulunan ayar gerektirecek ve aşınabilir parçaları rotadan kaldırmış olur.

Görüş Netliği
RC 5500 serisi forkliftlerde, ayakta ve yan durarak aracı kullanmak operatöre hem öne hem arkaya doğru gidiş yönlerinde en yüksek görüş netliğini sağlar.

Özel olarak tasarlanmış asansör ve şasi yapısı operatöre çatalların uç noktalarını, yürüyüş tekerini ve aracın tüm çevresini çok net şekilde görmesi için en geniş görüş açısını sunarak, maksimum seviyede güvenlik ve azaltılmış hasarlanmaları sağlar.

Kullanışlılık
Kolaylıkla demonte edilebilen yan kapaklar makine içine en iyi şekilde yerleştirilmiş olan parçalara teknisyenin en kolay şekilde erişmesini sağlayarak bakım masrafları minimize edilmiş olur.

CROWN patentli Access 1 2 3™ gelişmiş sistem kontrolü, problemlerim tam olarak nerede oluştuğunu belirleme, makine üzerindeki parçaları test edebilme ve hızlı şekilde sonuç üretebilme olanağı sağlar.

RC 5500 Serisi Forkliftler / Opsiyonlar & Aksesuarlar

RC 5500 Serisi forkliftler için çok farklı seçenekler ve aksesuar mevcuttur. Tüm bu özellik ve aksesuarlar, performansınızı yükseltmek ve sizin özel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Crown karşı ağırlıklı ürünleri ile kusursuz şekilde bütünleşmiştir.

Örnekler:

Ayarlanabilir kolçak
Yardımcı çalışma aksesuarları
4 Kademeli asansör

Bu forklift için mevcut opsiyonlar ve aksesuarlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Crown satış ekibi ile iletişime geçin veya ürün teknik kataloğunu indirerek teknik bilgi kısmını inceleyiniz.