Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı-Çatalı kaldırmalı-GPC 3045

GPC 3045 Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı Modeli

Çatalı Kaldırmalı Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı

1200 kg Kapasite

Ergonomik Avantajlı Sipariş Toplama

GPC 3045 modeli tek palet kullanımı ve 1200 kg a kadar yükler için tasarlanmıştır. Bu yüksek manevra kabiliyetli sipariş toplayıcı yükü 960 mm yükseltebilir ve bu sayede operatör en uygun eğilme pozisyonuna göre palet yüksekliğini ayarlayarak sırtını ve belinin zorlamadan çalışır. Paleti yükseltmek aynı zamanda malzemelerin palete düşmesinden ya da yuvarlanmasından kaynaklanan ürün ve paket hasarlarının önüne geçer.

GPC 3045 Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı Modeli  / Özellikler ve Avantajlar

Güç

24-volt elektrik sistemi

Crown’un Access 1 2 3™ Geniş Kapsamlı Kontrol Sistemi ve verimli AC motorları daha düşük enerji kullanımıyla daha yüksek performans elde etmenizi sağlar.           

Operatör Kumandaları

Makinenin tüm fonksiyonları tek elle eşzamanlı olarak kullanmaya olanak tanıyan ödüllü X10® kumanda kolu ile kontrol edilir. Geniş bilgi göstergesi akü şarj seviyesini, makinenin işlevsel durumunu

ve servis mesajlarını operatöre sağlar.  

Yürüyüş Performansı

Güçlü AC motoru güçlü hızlanma ve her süratte kontrol sağlar. Sensörler yük ağırlığı ve dönüş açısı dâhil fonksiyonel parametreleri izler ve operasyonel ayarları otomatik olarak ayarlayarak makinenin şartlara uymasını sağlar.

Direksiyon

Elektronik direksiyon standarttır, hassas ve duyarlı bir kontrol sağlar.

Akıllı direksiyon sistemi dönüşlerde sürüş hızını yavaşlatır.

Yürüyüş Ünitesi

Sessiz, entegre 3 fazlı (AC)  yürüyüş ve direksiyon motorları yüksek tork, çabuk hızlanma, enerji tasarrufu ve düşük bakım maliyeti sağlar

Fren

Crown’un benzersiz e-GEN™ fren sistemi rampada çalışırken bile makineyi durdururken ve makineyi bir daha hareket ettirene kadar duruyorken, yüksek torklu AC motorun gücünü kullanır. Bu sistem çeşitli ayarlamaları elemine eder ve diğer aşınma noktalarını hayat boyu bakımsız olarak kullanabilme olanağı sağlar.                    

Güç Ünitesi

Sağlam güç ünitesi zorlu uygulamalara dayanıklı olarak tasarlanmıştır. 10 mm kalınlığındaki etek sacı yürüyüş ünitesini ve tekerlek ve bağlantılarını korurken güçlendirilmiş çelikten kaporta ve kapaklar makinenin tüm elektroniğini korur.

Çatal Takımı

Ağır hizmet tipi çatal takımında güçlendirilmiş C-kanallı çelik yapı ve entegre alçak profil yük arka dayanağı kullanılır. Sağlam tasarımı bükülmeye karşı koyar ve kötü zemin şartlarında zıplar.

Operatör Güvenliği & Konforu

Yükselen çatallar operatörün paleti istediği yükseklikte tutmasına izin verir, böylece eğilme hareketi ve operatörün sırtına ve beline binen yük azaltılır.

Operatör platformunun alçak basamak yüksekliği, tamamen süspansiyonlu yer kaplaması, içinden yürünerek makinenin iki tarafından geçilebilen geniş kompartıman ve ince hatlı dayanma ve yumuşak diz yastıkları gibi özellikleri vardır. Değişik yerlerde muhafaza bölmeleri kişisel eşyaları ve gerekli aletleri koymak için idealdir.

Üç seviyeli performans ayarı değişik uygulamalar veya operatörün tercihine göre makinenin gösterge panelinden ayarlanabilir. Performans seviyeleri şahsi PIN numaraları ile önceden tanımlanabilir.

Servis

Makine üstünde kapsamlı bir hata ve arıza tespiti de yapabilen Access 1 2 3™  sistemi sayesinde bakım teknisyenleri makinenin çalışma esnasında tüm girdi ve çıktılarını aktif bir şekilde izleyebilir. Laptop bilgisayara ihtiyaç duyulmaz.

Parçaların düzenli yerleşimi bakım ve onarım sırasında parçalara kolay bir şekilde erişilmesini sağlar.

Bakım ve parça el kitabı parçayı çabuk bulma ve kolay bakım yapılabilme özelliklerinden dolayı endüstrideki en kullanıcıyla dost referans kabul edilir.

GPC 3045 Model / Work Assist™ Aksesuarları

GPC 3045 alçak seviye sipariş toplayıcının geniş aksesuar yelpazesi makineye olağanüstü performans ve verimlilik avantajları katar. Bu aksesuarlar uygulamaya yönelik kolaylıklar sağlayabileceği gibi operatörün konforunu, güvenliğini ve üretkenliğini artırmaya yönelik de olabilir.

Standart bağlantı sistemleri bu aksesuarları eklemeyi ve birkaçını beraber birleştirmeyi kolaylaştırır:

Muhafaza cepleri

Değişik ölçülerde mandallı not defterleri

Çöp poşeti tutucusu

Kutu içecek tutucusu

Yükleme tablaları

Streç film tutucusu

Barkod okuyucu tabanca tutucusu

Monitör bağlantısı

GPC 3045 Model /Opsiyonel Ekipmanlar

GPC 3045 modeli için birçok opsiyon mevcuttur. Performansınızı artırmak ve özel uygulama ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için hepsi alçak seviye sipariş toplayıcınız özenle entegre edilirler.

Örnekler:

Aşağı katlanabilir basamak operatörün yukarı uzanmasını artırmak için pratik ve ekonomik bir yoldur

Yükselen platform sıklıkla ikinci seviye sipariş toplama işi yapılan uygulamalara cevap verir

Toplama Pozisyonu Kontrolü – makineyi bir sonraki toplama yerine yürütür ve makineyi otomatik olarak toplanan malzemeyi yerleştirecek şekilde konumlandırır

Ön Tampon

Toplama Muhafazası

Uzatılmış yük korkuluğu

Elektronik aletler için temiz enerji kaynağı