Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı-GPC 3020

GPC 3020 Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı Modeli

Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı

Güvenilir Performans için Üretildi

GPC 3020 modeli, sipariş yetiştirme işinde çetin ve sık sık hor kullanılan ortamlarla dahi başa çıkabilen sağlam tasarımı ile başlangıç seviyesi bir sipariş toplayıcıdır. Bu ekonomik alçak seviye sipariş toplayıcılar ilk yatırım maliyetinden enerji tüketimine kadar en düşük çalışma maliyetini sunarlar. Daha ileri avantajlar bakım maliyetlerini azaltmaya odaklanmış kendine özgü teknolojisi sayesinde elde edilir.

GPC 3020 Alçak Seviye Sipariş Toplayıcı Modeli / Özellikler ve Avantajları

Güç

24-volt elektrik sistemi

Crown’un Access 1 2 3™ Geniş Kapsamlı Kontrol Sistemi ve verimli AC motorları daha düşük enerji sarfiyatıyla daha yüksek performans elde etmenizi sağlar.           

Operatör Kumandaları

Makinenin tüm fonksiyonları tek elle eşzamanlı olarak kullanmaya olanak tanıyan ödüllü X10® kumanda kolu ile kontrol edilir. Geniş bilgi göstergesi akü şarj seviyesini, makinenin işlevsel durumunu ve servis mesajlarını operatöre sağlar.     

Yürüyüş Performansı

Güçlü AC motoru güçlü hızlanma ve her süratte kontrol sağlar. Sensörler yük ağırlığı ve dönüş açısı dahil fonksiyonel parametreleri izler ve operasyonel ayarları otomatik olarak ayarlayarak makinenin şartlara uymasını sağlar.        

Direksiyon

Elektronik direksiyon standarttır, hassas ve duyarlı bir kontrol sağlar.

Akıllı direksiyon sistemi dönüşlerde sürüş hızını yavaşlatır.

Yürüyüş Ünitesi

Sessiz, entegre 3 fazlı (AC)  yürüyüş ve direksiyon motorları yüksek tork, çabuk hızlanma, enerji tasarrufu ve düşük bakım maliyeti sağlar  

Fren

Crown’un benzersiz e-GEN™ fren sistemi rampada çalışırken bile makineyi durdururken ve makineyi bir daha hareket ettirene kadar duruyorken, yüksek torklu AC motorun gücünü kullanır. Bu sistem çeşitli ayarlamaları elemine eder ve diğer aşınma noktalarını hayat boyu bakımsız olarak kullanabilme olanağı sağlar.        

Güç Ünitesi

Sağlam güç ünitesi zorlu uygulamalara dayanıklı olarak tasarlanmıştır. 10 mm kalınlığındaki etek sacı yürüyüş ünitesini ve tekerlek ve bağlantılarını korurken güçlendirilmiş çelikten kaporta ve kapaklar makinenin tüm elektroniğini korur.

Çatal Takımı

Güçlendirilmiş, uçları kapalı çatallar ve güçlü, ayarlanabilir kaldırma bağlantıları devamlı bir şekilde maksimum yükle çalışma şartlarına göre üretilmiştir.        

Operatör Güvenliği ve Konforu

Operatör platformunun alçak basamak yüksekliği, tamamen süspansiyonlu yer kaplaması, içinden yürünerek makinenin iki tarafınadan geçilebilen geniş kompartıman ve ince hatlı dayanma yastıkları gibi

özellikleri vardır. Ön ve arkada bulunan muhafaza bölmeleri kişisel eşyaları ve gerekli aletleri koymak için idealdir.

Servis

Makine üstünde kapsamlı bir hata ve arıza tespiti de yapabilen Access 1 2 3™  sistemi sayesinde bakım teknisyenleri makinenin çalışma esnasında tüm girdi ve çıktılarını aktif bir şekilde izleyebilir.

Parçaların düzenli yerleşimi bakım ve onarım sırasında parçalara kolay bir şekilde erişilmesini sağlar.

Bakım ve parça el kitabı parçayı çabuk bulma ve kolay bakım yapılabilme özelliklerinden dolayı endüstrideki en kullanıcıyla dost referans kabul edilir.

GPC 3020 Modeli / Work Assist™ Aksesuarları

GPC 3020 alçak seviye sipariş toplayıcının geniş aksesuar yelpazesi makineye olağanüstü performans ve verimlilik avantajları katar. Bu aksesuarlar uygulamaya yönelik kolaylıklar sağlayabileceği gibi operatörün konforunu, güvenliğini ve üretkenliğini artırmaya yönelik de olabilir.

Standart bağlantı sistemleri bu aksesuarları eklemeyi ve birkaçını beraber birleştirmeyi kolaylaştırır:

- Muhafaza cepleri

- Değişik ölçülerde mandallı not defterleri

- Çöp poşeti tutucusu

- Kutu içecek tutucusu

- Yükleme tablaları

- Streç film tutucusu

- Barkod okuyucu tabanca tutucusu

- Monitör bağlantısı

GPC 3020 Modeli /Opsiyonel Ekipmanlar

GPC 3020 modeli için birçok opsiyon mevcuttur. Performansınızı artırmak ve özel uygulama ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için hepsi alçak seviye sipariş toplayıcınız özenle entegre edilirler.

Örnekler:

- Ön Tampon

- Toplama muhafazası

- Elektronik aletler için temiz enerji kaynağı

- İlave arka muhafaza cepleri

- Palet giriş rulmanları