Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

Programlanabilir Ekran-POWERVIEW 500

Murphy PowerView® 500 Programlanabilir ekranlar, performans ve çok yönlülüğü tek bir boyutta bir araya getiriyor.

PowerView 500, hayati önem taşıyan motor, şanzıman ve teşhis bilgilerini okunması kolay bir operatör arayüzüne entegre eden tam renkli, yapılandırılabilir bir ekrandır.

PV500, tam gün ışığında kolayca görüntülenebilir ve IP67 dereceli kasasında, her türlü hava koşulunda güvende tutmak için optik olarak bağlanmış bir LCD içerir.

PV500'ün yüksek hızlı işlemcisi, hızlı bir şekilde önyükleme yapmasına ve yüksek kaliteli grafikler ve animasyonlar oluşturmasına olanak tanır.

Eldiven dostu dokunmatik ekranı ve sağlam tasarımı, onu her tür ortam ve uygulama için mükemmel bir çözüm haline getirir.

COMMUNICATION

CAN

 (2) CAN 2.0B according to ISO 11898-2, J1939 and proprietary messaging

USB

 USB 2.0 full speed host

ETHERNET

 1 X Ethernet 10/100 Base-T (optional)


PV500 is programmable exclusively with PowerVision Configuration Studio®. The graphic interface is not included; custom programming is required.
Ürünün Orjinal Sayfası


Makine kontrol ekranları, Akıllı ekranlar, Programlanabilir ekranlar, Motor kontrol Ekranları, Motor kontrol Ekranları, Dokunmatik ekranlar, Operatör kontrol panelleri, Makina Kontrol Operatör Ekranı, Otomasyon ekranları, Makine Otomasyon ekranları, Ekranlı Kontrol Sistemleri, Makine ekranları, Konfigure edilebilir Ekranlar, J1939 Uyumlu Ekranlar,