Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English
CROWN FORKLİFT VE İSTİFLEME MAKİNELERİ
 Tow Truck
Çekici-TC 3000 Tow Truck Modeli
CROWN FORKLİFT VE İSTİFLEME MAKİNELERİ
 Tow Truck
Çekici-TC 3000 Tow Truck Modeli

Çekici-TC 3000 Tow Truck Modeli

TC 3000 Modeli

Tow Truck - Çekici

3000 kg Yük Kapasitesi

Uzun süren çekişler için yaratıldı

TC 3000 farkına varılı şekilde çalışılabilir zamanı ve verimliliği artırır. Sağlam , güvenilir tasarım ve AC motorlu ileri teknolojisi, sadece Crown’a özgü Access 1 2 3™ kontrol sistemi ve e-GEN™ fren sistemi  güvenli performansı, verimliliği ve aracın uzun vadede değerini artıran özellkilerdir. Zengin seçenekli Work Assist™ aksesuarları TC 3000 çekiciyi uygulama alanına uyarlamanıza izin vererek operatörün işini kolaylaştırır.

TC 3000 Tow Truck Modeli / Özellikler ve Avantajları

Güç ünitesi

24-volt elektrik sistem.

Crown’un Access 1 2 3™ kontrol sistemi ve etkili  AC motorları düşük enerji tüketimiyle yüksek performans sağlar.

Operator Ayarları

Aracın tüm kontrol ayarları ödüllü X10® tutamacı tarafından kontrol edilmektedir, bu tek elle tüm fonksiyonların simultane operasyonuna izin verir. Geniş display ekranı akü doluluk seviyesini, operasyonel durumu ve operatöre servis mesajlarını iletir.

Sürüş Performansı

The powerful AC motor provides strong acceleration and control at any speed. The system continuously analyses factors such as operator positon, travel speed and steering angle and adjusts operational settings automatically to suit conditions.

Güçlü AC motorlar hangi hızda olursa olsun kontrol ve güçlü ivme sağlar. Sistem devamlı olarak operatör pozisyonu, yürüyüş hızı ve dönüş açısı gibi faktörleri analiz ederken şartlara uyum sağlamak amacıyla otomatik olarak ayarlamaları yapar.

Direksiyon

Elektronik direksiyon standarttır, hassas kontrol ve kusursuzluk sağlar.

Akıllı direksiyon sistemi virajlarda yürüyüş hızını düşürür.

Sürüş Ünitesi

Sessiz, entegre 3 fazlı (AC) çekiş motorlu sürüş ünitesi  yüksek tork, hızlı ivmelenme, enerji verimliliği ve az bakım sağlar.

Fren Sistemi

Crown’un eşsiz  e-GEN™ Fren sistemi Ac motor’un yüksek tork gücünü aracı durdurmak için kullanır ve yeni bir yürüyüş verisi sorulana kadar onu statik olarak bırakır, hatta bir eğimin üzerinde çalışırken bile. Sistem ayarlamaları ve ortadan kaldırır.

Güç Ünitesi

Sağlam güç ünitesi gerçek dünya uygulamaları için tasarlandı. 10 mm kalınlığındaki etek ve güçlendirilmiş çelik kapaklar elektronik komponentleri ve sürüş ünitesini korur.

Operator Güvenliği & Komforu

Operator platformu düşük basamağıyla, süspansiyonlu pediyle, geniş kompartmanıyla, yumuşak dizliğiyle rahatlık sağlar. Çoklu depolama alanları kişisel eşyaları koymaya yarar.

Operatör performansına ya da spesifik uygulamalara göre aracın performansını kişiselleştirmek için ekranda 3 farklı seviyede performans ayarı yapabilirsiniz. Performans seviyeleri PIN kodları ile önceden belirlenebilir.               

Servis

Access 1 2 3™ sistemi on-board tespitlerle aracın çalışması esnasında servis mühendislerine aktif olarak input ve output sağlar. Dizüstü veya servis terminaline gerek yoktur.

 Komponentlerin layout’u hızlı ve kolay erişim sağlar.

Servis ve yedek parça manuelleri endüstride kullanımı en kolay, en hızlı ve kolay bakıma izin veren manuellerdir.

TC 3000 Tow Truck Modeli Teknik Kataloğu

Bu ürünün teknik kataloğunu indirmek için aşağıdaki link’i tıklayınız.

TC 3000 - TEKNİK KATALOG