Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

BASINÇ-GÖSTERGE-ŞALTER-A20-A25P

A20/A25P-LİMİTLENEBİLİR BASINÇ GÖSTERGESİ

Swichgage cihazları, yüksek kaliteli diyaframla çalıştırılan, çeşitli dahili sviç/anahtarlarına sahip kadranlı göstergelerdir.

İşaretçi, alarmları ve / veya kapatma cihazlarını tetiklemek için kullanılır ve hem bir gösterge hem de ayarlanabilir limit kontağına dokunduğunda bir devreyi kapatan bir anahtarlama kutbu olarak işlev görür.

Kontaklar, elektriksel sürekliliği sağlamak için kendi kendini temizleme hareketine sahiptir.

Temasları olmayan daha kompakt, yalnızca göstergeli modellerde mevcuttur (Murphygage cihazları olarak bilinir).

A20/A25P SERİSİ-BASINÇ-GÖSTERGE-ŞALTER


A20 Serisi (2 inç/51mm kadran) ve A25 Serisi (2 1/2 inç/64mm kadran) Swichgage cihazları, diyaframla çalıştırılan, tetikleme alarmları için yerleşik elektrik anahtarlarına sahip basınç gösteren göstergelerdir ve / veya kapatma cihazları.

Aralıklar 0-15 psi (103 kPa) [1.0 Bar] ila 0-400 psi (2.8 MPa) [28 Bar] arasında mevcuttur.

Swichgage® cihazları ABD'de üretilmiştir ve motor yağ basıncını, su pompası basıncını, hidrolik basıncı, hava basıncını ve daha fazlasını izlemek için petrol ve gaz, denizcilik, sulama, inşaat ve kamyon uygulamaları gibi uygulamalarda korumalı motor ve ekipmanlara sahiptir. 80 yıldan fazla.Ürünün Orjinal Sayfası


süreç izleme cihazları, Alarm fonksiyonlu göstergeler, Proses izleme cihazları, Proses kontrol, LİMİTLENEBİLİR BASINÇ GÖSTERGESİ, Proses izleme, BASINÇ-GÖSTERGE-ŞALTER,