İletişim

English

Arama
Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English
PV 780B Programlanabilir Renkli Ekran
POWERVIEW® 780B

7 inç Programlanabilir Renkli Ekran, yüksek hızlı işlemcisi yanı sıra video oynatma özelliğine sahiptir 

PowerView 780B, hayati önem taşıyan motor, şanzıman ve teşhis bilgilerini okunması kolay bir operatör arayüzüne entegre eden tam renkli, yapılandırılabilir bir ekrandır.

PV780B ayrıca daha fazla güç ve bellekle Murphy'nin popüler PV780'inin tüm özelliklerini sunar.

Bu şık 7 inç ekran, geniş bir 8 GB depolama alanı ve hızlı bir şekilde önyükleme yapmanın yanı sıra yüksek kaliteli grafikleri ve animasyonları sorunsuz bir şekilde sergileyen yüksek hızlı bir işlemciye sahiptir.

Ekranın bağlı LCD'si tam gün ışığında bile kolayca görüntülenebilir ve mevcut eldiven dostu dokunmatik ekranı ve sağlam tasarımı, onu her tür ortam ve uygulama için mükemmel bir çözüm haline getirir.

PV780B, dokunmatik ekranlı ve dokunmatik olmayan modellerde mevcuttur.


PV780B is programmable exclusively with PowerVision Configuration Studio®. Graphic interface not included, custom programming required.


Ürünün Orjinal Sayfası


Akıllı ekranlar, Dokunmatik ekranlar, EKRANLAR, Ekranlı Kontrol Sistemleri, Makina Kontrol Operatör Ekranı, Makine ekranları, Makine Otomasyon ekranları, Motor kontrol Ekranları, Motor kontrol Ekranları, Operatör kontrol panelleri, Otomasyon ekranları, Programlanabilir ekranlar, KONFİGURE EDİLEBİLİR EKRANLAR, J1939 UYUMLU EKRANLAR, Dizel Motor Ekran,