Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

VAKUMLU ÇİM TOPLAYICI - S4

Trilo S4 Vakumlu Süpürge

Tamamen yeni Trilo S4 Vakumlu süpürge, açık alanlarınızdaki çöp, yaprak veya kesilmiş otları temizlemek için tasarlanan bir makinedir. Tasarımı, bu piyasada yıllardır lider üretici olmanın getirdiği deneyimin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. S4’ü oluşturan tasarım ekibi, belediyelerin, yüklenici firmaların ve yeşil alan bakım firmalarının çevreyi ekonomik bir biçimde temizlemesi için duydukları ihtiyaçları karşılamak için sıkı çalışmışlardır.

S4 son imalat teknolojileri kullanılarak üretilmiş olup, ekonomik bir fiyatla piyasaya sunulabilmesi için oldukça fazla imalat süresi harcanmıştır. Ekonomik fiyatına karşın, S4 bir Trilo modelidir, dolayısıyla her ne olursa olsun kaliteden hiçbir ödün verilmemiştir! S4’ün yüksek kapasiteli fanı performansını artırmakta ve 1.80 metre çalışma genişliğine ulaşabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca balanslı fan pervanesi güvenilir bir performans sağlamakla kalmayıp, emniyetli bir güç kaynağı oluşturur. Fan haznesinin kapağı yukarıdan açılabilir ve alt kısımda da bir kontrol pencereciğine sahiptir, dolayısıyla kullanıcısına daha kolay temizleme olanağı sunar. 5 metre boyunda Ø 250 uzunluğunda el ile tutmalı vakum hortumu S4’ü ulaşılması zor alanların temizliği için de tüm yıl boyunca kullanılabilir çok amaçlı bir makine yapmaktadır.


 

Trilo S4 sahip olduğu yüksek güce karşın oldukça kompakt ölçülere sahiptir. Bu sayede dar alanlarda üstün manevra kabiliyetine sahip olan S4, geniş tekerlekleri sayesinde de zeminin fazla baskı görmemesi gerektiği yerlerde kullanım için mükemmel bir makinedir. Performans, kompakt ölçüler ve ekonomik maliyeti bir araya getirmeyi başaran S4, orta büyüklükte bir traktör ile etkili bir şekilde kullanılabilir. Topladığı malzemeyi 4 m³ kapasiteli bir kasaya dolduran S4, 2.15 metrelik yüksek devirme özelliği sayesinde bu malzemeyi kamyon kasasına boşaltabilir, ya da, yere boşaltma süresini minimuma indirerek aralıklı boşaltmalar yapabilir.

 

Teknik Özellikler

Çalışma genişliği: 1.80 metre

Güç gereksinimi: >31 Kw – 45 Hp

Sürüş: PTO, 540 devir/dk.

Yükseklik: 2.15 metre

Hidrolik: 1 ad. çift etkili

Uzunluk: 4.60 metre

Devirme yüksekliği: 2.15 metre

Genişlik: 1.95 metre

Kasa: 4 metreküp

Ağırlık: 1650 kg

Lastikler: 19 x 17

Türbin: Ø 850 mm

El hortumu: Ø 250 mm

 Ürünün Orjinal Sayfası