Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

VAKUMLU CADDE SÜPÜRGESİ-SG200

SG200

Küçük fakat cesur


TRILO SG200, küçük traktörlere bağlanabilen kompakt bir vakumlu süpürge ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiştir. Çeki demirinin uzunluğu ve yüksekliği ayarlanabilir. Trilo SG200’ün mütavazi boyutlarına göre oluşturduğu vakumlama gücü sizi şaşırtacaktır. Bu gücü ve küçük boyutları sayesinde diğer makinelerin zorluk çekebileceği birçok alanda kullanılabilir.

At çiftlikleri ve çim yarışı pistlerinde hem biçilen çimlerin hem de at pisliklerinin temizlenmesi için SG200 Vakumlu Süpürge ideal bir makinedir. İhtiyacınıza göre ister gezer hortumu, isterseniz de makine altındaki 1,30 mt genişliğindeki vakumlama ünitesini kullanabilirsiniz.VIDEO


Kasırga etkisi
SG200’ün sahip olduğu fan etkileyici bir performans sergiler. Fan, bağımsız olarak çift kayış tarafından hareket ettirilir ve oldukça sessizdir. Fan haznesinde bulunan bir bakım kapağı sayesinde pislik ve olası hasarlar kontrol edilebilir.

SG200, 2 metreküplük bir kasaya sahiptir. Boşaltma işlemi damperli sistem sayesinde gerçekleştirilir ve kasa boşaldığında arka kapak menteşeleri kendiliğinden kilitlenir. Bu sayede hem iş güvenliği sağlanır hem de tek bir operatör ile hızlı bir boşaltma işlemi gerçekleştirilir.

Teknik Özellikler

Fan: Trilo ø600 mm 4 kanatlı

Sürüş: PTO şaft, 540 devir/dk dual fan belts

PTO çıkış: 25 HP ve üstü

Yükleme kapasitesi: 2 m3

Uzunluk: 3.60 mt

Genişlik: 1,30 mt

Yükseklik: 1,85 mt

Vakumlama hortumu (Gezer hortum): 5+1 mt x ø200 mm

Vakumlama ünitesi: 1,30 m

Yüksüz ağırlığı: 875 kg

Tekerlekler: Çim tipi 18x9.50x8

Hidrolik sistem: 180 bar - 40 litre/dk