Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

MPC10 Dizel Motor Paneli

POWERCORE MPC 10 - MOTOR KONTROL PANOLARI

Tak ve çalıştır özelliğinden tamamen yapılandırılabilir Motor kontrol ünitelerine kadar Murphy PowerCore  kontrol ürünlerimiz çok çeşitli motor ve uygulamaları için esnek bir yapıya sahiptir.

Otomatik başlatma veya manuel başlatma mı arıyorsunuz? Çeşitli kısma seçenekleri? Mekanik veya elektronik motor kontrolü?

Dayanıklı IP67 dereceli kontrolörlerimiz ve panellerimizin tümü nihai Tier4 / Stage IV için  göreve hazırdır. 

Murphy’nin PowerCore MPC-10'u, kiralama ve filo uygulamaları için mükemmel, yapılandırılabilir, çok amaçlı bir denetleyicidir.

Bu güçlü denetleyici, manuel / otomatik çalıştırma ve manuel / otomatik kısma gerektiren mekanik veya elektronik motor uygulamaları için genel bir denetleyicidir. 

Elektronik olarak yönetilen motorlar için J1939 CAN protokollerini ve ayrıca arıza ve güvenlik kapatmaları için mekanik motorlar için I/O 'ları destekler. 

MPC-10, konfigürasyon aracıyla kolayca ayarlanabilen, kiralık filo koruması için mükemmel olan üç seviyeli menü güvenliğine sahiptir.


Tüm hava koşulları için tasarlanmıştır ve ayrıca ML 1000-4X panel çözümü olarak mevcuttur. Menü yapısı inanılmaz derecede kullanıcı dostudur ve istenirse bir PC aracına ihtiyaç duymadan birçok parametreyi ve ayarı yüzden değiştirebilir. 

MPC-10 ayrıca Murphy CONNECT telematik ünitesi kullanılarak uzaktan otomatikleştirilebilir ve izlenebilir.Ürünün Orjinal Sayfası


Motor kontrol panoları, Motor kontrol üniteleri, Motor kontrol Panelleri, Motor kontrol Ekranları, Dizel motor paneli, Motor kontrol, Dizel Motor Ekran,