Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

MPC-20 Dizel Motor Paneli

POWERCORE MPC ‑ 20

Murphy’nin PowerCore MPC-20'si, motorla çalışan çoğu uygulamada en zorlu ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmış güçlü, çok amaçlı bir endüstriyel denetleyicidir.

Pompa ve sulama uygulamaları için hedeflenen MPC-20, zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış güçlü, tam sızdırmaz IP67 dereceli, çok amaçlı bir endüstriyel denetleyicidir.

Otomatik ve manuel başlatmalı Tier 4 / Stage IV uygun MPC-20 çeşitli kısma seçenekleri ve gerçek zamanlı saat içerir.

Tam güneş ışığında kolayca görülebilen MPC-20, 3,8 inçlik okunması kolay, tek renkli transflektif LCD'ye sahiptir.


İnanılmaz derecede kolay ilk kurulum için tasarlanmıştır ve kullanıcı tarafından en çok yönlü uygulamaları karşılayacak şekilde konfigüre edilebilir, hızlı çalışma süresi ve üretim katında veya sahada daha fazla konfor sağlar.

Bir konfigürasyon aracı gerekmese de, kullanımı kolay PowerVision Configuration Studio yazılımı, ileride yüklenmek üzere kaydetmek için bir PC'de ayar noktalarının yapılandırılmasına izin verir.

MPC-20 ayrıca bir ML2000 panel çözümünde mevcuttur ve ayrıca Murphy CONNECT telematiği kullanılarak uzaktan otomatikleştirilebilir ve izlenebilir.Ürünün Orjinal Sayfası


Motor kontrol Panelleri, Motor kontrol üniteleri, Motor kontrol panoları, Motor kontrol Ekranları, Dizel motor paneli, Motor kontrol, Dizel Motor Ekran, Jeneratör kontrol paneli,