Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English

ÇİM BİÇME-HAVALANDIRMA-TOPLAMA-C15

Trilo C15 (çim biçme/kök havalandırma ve toplama)

TRILO C15, PTO şaft bağlantılı 1,5 mt genişliğinde çim biçme / kök havalandırma ve toplama işlemlerini tek geçişte yapan, yüksek standartlarda imal edilen bir makinedir. 28 beygir ve üstü traktörlerde rahatlıkla çalışabilen C15, boşaltma haznesinin mekanizmasının çalışması için sadece tek etkili hidrolik sisteme ihtiyaç duyar. Bu çok amaçlı sağlam ve kompakt makine hem sert hem de yumuşak zeminlerde çimlerinizi keser ve toplar, kökleri havalandırır, yabani otları, yosunları, at pisliklerini ve diğer atıkları toplar. Toplama ünitesine bağlı 18 pedallı ağır iş tipi dengeli rotor sayesinde bu maddelerin toplanması en üst seviye taşınır.

3mm’lik verticut bıçaklara sahip TRILO C15, tek bir geçişte  - daha önce keçe gibi olmuş ve yorgun çim üzerinden - arkasında havalandırılmış ve bakımlı bir zemin bırakır. Ağır hizmet tipi kıvrımlı biçme bıçakları veya ard arda dizilebilen bıçaklar kilit sistemi sayesinde kolayca monte edilebilir.

Hazneye toplanan malzeme tek etkili hidrolik kol vasıtasıyla boşaltılır. Boşaltma işlemi, haznenin arka kapağının kaldırılmasıyla ve içeride kümelenen malzemenin boşaltma alanına devrilmesiyle gerçekleştirilir.


 Teknik Özellikler

Çalışma genişliği 1.50m

BoyxGenişlikxYükseklik 1.70 x 1.90 x 1.47m

Güç gereksinimi 28 hp

Ağırlık 495kg

Bıçak sayısı 48

Toplamaya yardımcı pedal sayısı 18

Bıçak mesafeleri 26mm

Hazne kapasitesi 1.1m³

Üç nokta bağlantı Cat I -II

Hidrolik 1 etkili valf