Markalar  |   Haberler   |   Hakkımızda  |   Sektörler
MAKİNE  | OTOMASYON  | ENDÜSTRİ  | OTOMOTİV
  

Markalar

Haberler

Hakkımızda

Sektörler

Arama

İletişim

English
GELİŞMİŞ SÜRÜŞ ASİSTAN SİSTEMİ
 AUTOMOTIVE GÖRÜŞ KAMERALARI
MONOKÜLER KAMERA
3D AVM (TİCARİ ARAÇLAR)
SÜRÜCÜ İZLEME SİSTEMİ
GELİŞMİŞ SÜRÜŞ ASİSTAN SİSTEMİ
 AUTOMOTIVE GÖRÜŞ KAMERALARI
MONOKÜLER KAMERA
3D AVM (TİCARİ ARAÇLAR)
SÜRÜCÜ İZLEME SİSTEMİ

3D AVM (TİCARİ ARAÇLAR)

3D AVM (Ticari Araç)

3D Çevre Görünümü İzleme sistemi, aynı anda toplanan birden fazla video görüntüsünü aracın çevresinin 360 ° kuşbakışı görünümüne işlemek için aracın etrafındaki tüm görüş alanlarına yerleştirilmiş 4 ila 8 geniş açılı kamera kullanır. merkezi kontrol ekranı.

Sürücünün aracın etrafındaki yol koşullarını görsel ve net bir şekilde görmesine izin verin, sürücünün aracı kolayca park etmesine yardımcı olun ve çiziklerin, çarpışmaların ve diğer kazaların oluşumunu etkili bir şekilde azaltın.

CPU : NXP I.MX6RAM: 2 × 512MB DDR3
Sensör boyutu : 1/4 inç Flaş: 4 GB eMMC
Sinyal-gürültü oranı : 46,5 dB Çalışma voltajı: 9-36V
Aydınlatma : 13,2 V / lux.sec Çalışma akımı: 600mA 以下 (12V)
Dinamik aralık : 60.7 dB

1.3D çok açılı görüntüleme, geniş görüş alanı, sınırsız gerekli görüş alanı, kör noktaları tamamen ortadan kaldırır, gerekli açıyı vücut sinyaliyle otomatik olarak değiştirir.

2. Tüm aracın etrafındaki gerçek yol koşullarının gerçek zamanlı kaydı (orijinal görüntüler), 256G hafıza kartı için maksimum destek, otomatik döngü kaydı, video oynatma desteği, zamanında geri yükleme

3. Park halindeyken veya 20 km / s'nin altındaki bir hızda, tüm araç menzilindeki hareketli nesneleri otomatik olarak algılayabilir ve sürücüye çevredeki yola dikkat etmesi gerektiğini hatırlatmak için bir alarm verebilir.

4. 8 adede kadar video girişi, 6 kanallı panoramik görüntü birleştirme, 22 metreye kadar modeller ve aynı anda ön kapı / orta kapı izleme görüntülerine erişimi destekler