Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
PROGRESSIVE
PROGRESSIVE ÇİM BAKIM EKİPMANLARI
Yatay Bıçaklı Traktör Arkası Çim Biçiciler


http://progressiveturfequip.eu/

Progressive Turf Equipment Inc. 30 yılı aşkın bir süredir çim üreticileri, spor tesisleri, golf sahaları, at yarışı pistleri, park bahçeler ve geniş çim alanlar için inovatif, yatay bıçaklı çim biçiciler tasarlamakta ve üretmektedir. Son teknoloji 3D CAD tasarım programı, entegre ERP sistemi ve CNC imalatı ile üretim alanımız, müşterilerimize yüksek kaliteli ve eşsiz verimli, güvenilir, dayanıklı ve kaliteli kesim yapan ürünler sunmaktadır.

Çim sektöründeki marka bilinirliğimizi ve sağlam imajımızı, kullanıcılarına kalıcı değer sağlayan çok iyi tasarlanmış dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimize borçluyuz.

Progressive Turf Equipment Inc’in ana merkezi Kanada Seaforth, Ontario bölgesinde bulunmaktadır. Yaklaşık Detroit ve Toronto arasında yer almaktayız.

ÜRÜNLERİMİZ VE SATIŞ ALANLARIMIZ

Farklı uygulamaları için 6 üretim hattımız bulunmaktadır:

  • Pro-Flex serisi: Golf sahaları ve dalgalı araziler için çekme tipli dış hatlı yatay bıçaklı çim biçicilerden iki versiyon

  • TD: Farklı genişliklerde çekme tipli 3 kanatlı  çim biçiciler olup, biçme yüksekliği tekerleklerle ayarlanır. Çim üreticileri, park ve bahçeler için uygundur.

  • TDR: Farklı genişliklerde çekme tipli 3 kanatlı biçiciler olup, spor sahaları, çim üreticileri, geniş çim alanları için uygundur. Biçme yüksekliği kanatlardaki silindirlerle ayarlanır. 

  • SDR: 3 nokta bağlantılı tek kanatlı biçicilerdir. Daha gücük spor ve çim alanlar için idealdir.

  • Sarp eğim biçicisi: The Slope-Pro® üretim serisi, uzaktan kumandalı ve kauçuk paletli biçme makineleridir.

    Ayrıca özel markalar için aşağıdaki uygulama alanlarına yönelik üretim yapmaktayız:

  • FM: Makine önüne takılan hidrolik biçiciler. Özellikle mini traktörler için tasarlanmıştır.

    Geçtiğimiz 30 yıldır bizi yönlendiren felsefemiz ve ana faaliyet konumuz; niş uygulamalar için özel çim biçme ürünleri tasarlamak ve üretmektir.

webatolyesi