Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
ENOVATION CONTROLS
MURPHY EKRANLAR
POWERVIEW® GLASS FRONT DISPLAYS
POWERVIEW® TACTILE BUTTON DISPLAYS
MOTOR KONTROL PANELLERİ
KULLANIMA HAZIR PANELLER
MURPHY CONTROLLERS (Kompresör, Jeneratör& Motor)
Kontrol ve İkaz Cihazları (Gaz Sıkıştırma)
Motor Kontrol Cihazları (Elektronik)
Elektro Motor Kontrol Cihazları
PowerCore Dizel Motor Panelleri
MOBİL İŞLEMCİLER
EKRANLAR
SÜREÇ İZLEME (J1939/CAN, Elektrik, Mekanik)
Göstergeler (J1939/CAN)
Göstergeler (Elektrik)


https://www.enovationcontrols.com/

ENOVATION CONTROLS-MURPHY

YENİLİKTE ÖNCÜ BİR KURULUŞ

Enovation Controls, bugün Forbes'in Amerika'daki 100 En Güvenilir Şirketinden (2017) biri olan Helios Technologies'in (eski adıyla Sun Hydraulics Corp.) bağımsız hareket eden bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Dünya çapında 300'den fazla çalışanı olan ekibiyle, dünya genelindeki müşterilere küresel satış, üretim ve uygulama mühendisliği operasyonları ile hizmet vermektedir. OEM'lerle doğrudan ortaklık yapmakta ve dünya çapında yetkili distribütör ve sistem entegratörleri ağını desteklemektedir.

Yenilikçi geleneğimiz, Frank W. “Pat” Murphy'nin öncü ruhunun ve basit ama güvenilir motor koruması arayışının üzerine kuruldu. 1939'da, FW Murphy Manufacturing'in kurulması ve yenilikçi Güvenlik Şalterinin piyasaya sürülmesi motor ekipmanları dünyasını değiştirdi. 2009 yılında ise F.W. Murphy, EControls ile birleşerek dört ana birim işleten Enovation Controls firmasını oluşturdu: Güç Kontrolleri, Araç Teknolojileri, Doğal Gaz Üretim Kontrolleri ve Yakıt Sistemleri. Murphy markası ile Güç Kontrolleri ve Araç Teknolojileri birimlerini 2016 yılında satın alan Sun Hydraulics, bugün birçok pazarda farklı uygulamalara hizmet vermektedir.

Sağlam ve güvenilir Murphy ürünlerinin zengin tarihi, Enovation Controls'ü dünyadaki büyük motor ve ekipman üreticileri için saygın ve güvenilir bir ortak olmaya itmiştir. Basitçe söylemek gerekirse, Enovation Controls markası yenilikçi olmakla eş anlama gelerek teknoloji odaklı müşterilerin ihtiyaçlarına uygun, pazar lideri çözümler sunmaktadır.

 

GÜNÜMÜZÜN ZORLU UYGULAMALARINDA ÜSTÜN MÜHENDİSLİK

Bugün, sadece karmaşıklığı yenmeyi iddia etmiyoruz, bunu başarıyoruz da. Hızla değişen teknolojiler ve düzenlemeler, motorlar ve donanımlar için entegre çözümler konusunda uzman mühendisler gerektirir. Uzmanlarımız, uygulamalarınızı derinlemesine inceleyerek özel ihtiyaçlarınıza göre benzersiz çözümler geliştirmektedir. Müşterilerimiz için mühendislik yükünü, benzersiz bir yazılım, gömülü yazılım ve donanım derinliği ile maksimum sonuç elde etmek için çalışan ekiplerle azaltıyoruz.

DÜNYA STANDARTLARINDA FAALİYETLER

Enovation Controls, sürekli değişen ve gelişen şartname standartlarını her daim karşılar. Dört aşamalı ürün geliştirme sürecimiz, hedefli ürün tanımı sağlar, riskleri belirler, hızlıca prototip tasarlar ve kapsamlı doğrulama için testler yapar. 1998'den beri ISO 9001 sertifikalı, uzmanlaşmış ve daha güvenilir çözümler sunmamızı sağlayan birinci sınıf üretim yöntemlerimizle gurur duyuyoruz. Daha dayanıklı üretiyoruz. Daha sıkı test ediyoruz. En zor uygulamalarınız için hazırız.

 
webatolyesi