Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
OPTIMAL
OPTIMAL FİDAN SÖKME SİSTEMLERİ
OPITZ FİDAN SÖKME / DİKME ATAŞMANLARI
OPITZ AĞAÇ SÖKME / DİKME ATAŞMANLARI


http://www.opitz-optimal.com/index_engl.htm

Optimal Profesyonel Fidan & ağaç sökücüleri 

Herhangi bir Fidan/Ağaç sökücüsüne hemen "Sökücü" demek pek doğru olmaz. 

Hasat zamanı yakında bitecek ve teslimat işleri tüm zorluklarıyla başlayacak. Bu yüzden fidancı için söküm işinin hızlı ve güvenilir olması çok önemlidir. Tasarım kompakt ve hafif olmalıdır. Sökücünün şekli ile köklerin doğal olarak büyüme biçimi birbirine uyumlu olmalı ve bıçaklar düzgün bir kesim yapmalıdır. 

Optimal-Vertrieb Opitz'in kurucu yöneticisi Bay Dieter Opitz'in ilk ağaç sökücüsünü geliştirmesinden bu yana tam 40 yıl geçti. Bay Opitz yıllar önce ağaçların kazı yöntemi ile sökülmesinin ne denli güç bir iş olduğunu bildiği için ne yapılmasını gerektiğini gayet iyi biliyordu. 

Ekibimiz : 

Yılların tecrübesi, derin teknik bilgi, hız ve esneklik- işte tüm bunlar Optimal ekibini başarıya götürdü. 

Ekonomik ve son teknoloji, bir ağaç sökücü almayı düşünüyorsunuz. 

Makineniz çok mu küçük yoksa ağaç sökücünüz mü çok ağır? 

Ağırlığı mukayese ettiğinizde Optimal'i hafif sınıf olarak göreceksiniz. Sökücü ünite fidanlığınızda sıra aralığında çalışabiliyor mu? Çalışamıyorsa daha dar koridorda çalışabilecek bir makine arayın, Optimal bu konudaki en kompakt tasarımdır. 

Ya zaman? Bir ağaç sökücüyü makinenize taktığınızda onun ne kadar iyi olduğunu hemen anlarsınız. Optimali sadece bir dakika içinde makinenize takarsınız ve uygulama hızlıdır. 

Zamandan bahsetmişken: 
Optimal çok uzun ömürlüdür, çoğu ürünün ekonomik ömrü 10 yıldan fazladır. Tabii ki Optimalden daha iyi ağaç sökücüler de vardır, ancak onlar henüz üretilmedi. Ancak merak etmeyin o konu üzerinde de çalışıyoruz.
webatolyesi