Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
METALINE
METALINE YÜZEY KORUMA SİSTEMLERİ
POLİÜRETAN SPREY KAPLAMALAR
KERAMİK TAMİR HARÇLARI
GÜRÜLTÜ ÖNLEYİCİLER
NOVOLAK / SERAMİK KAPLAMALAR


http://www.metaline.de/

MetaLine, Güney Almanya'da Stutgart yakınlarındakiHildrizhausen bölgesinde bulunan ana merkezinde, ailenin ikinci nesli tarafından yönetilen bir firmadır. 1960 yılında Alfred Schramm tarafından kurulan MetaLine, şu anda iki oğlu, Thomas Schramm ve Peter Schramm tarafından idare edilmektedir. 

Bugün 30 çalışanıyla 50'den fazla ülkede yer alan MetaLine müşterilerine kusursuz birdestek sunar. Toplam üretiminin %60'ı yurt dışına ihraç edilir. Problem çözmedeki yeteneği MetaLine ® markası güvencesi altında tescillenen firma;

  • Korozyona / Abrazyon
  • Erozyon / Kavitasyon
  • Gürültü kirliliği
  • Yıpranma ve aşınmalara karşı "Made in Germany" kalitesiyle ürünlerinizi korur.

MetaLine, elastomerik kaplama malzemeleri uygulaması için dünya çapında danışma, satış ve eğitim hizmetleri sunar. Malzeme tutuş problemlerini analiz edip, her bir müşteriye özel çözümler sunmakla birlikte, ürünün uygulanması ve kalite kontrolü hakkındaki eğitimi yalnızca tek bir kaynaktan temin eder. 

Uzun yıllara dayanan deneyimlerini de arkalarına alarak, koruyucu kaplama ve tamirine yaklaşım felsefelerini, müşterilerine efektif çözümler sunabilecek ürün tercihini minimize etmek olarak oluşturmuşlardır. Uluslar arası satış partnerleri, müşterilerine çok daha hızlı cevap vermekte ve maliyeti daha aşağıya çekmektedir. 

Rakiplerinin aksine, MetaLine faaliyet alanını en iyi bildiği işe odaklamıştır. Piyasada geçirdiği 50 yıl sayesinde, kendileri için en doğru felsefenin uzmanlık olduğunu çok iyi bilmektedirler. 

MetaLine güvenilir bir partnerdir, çünkü farklı düşünür ve herşeyden önce iş ahlakına önem verir. Etik davranış işinin ve çalışma felsefesinin bir parçasıdır. Değerlendirmeleri teknik fizibilite ve deneyime dayanır. Günün sonunda müşterilerinin, kendilerinden daha kusursuz ve yetenekli başka bir destek olmadığını söylemelerini arzu ederler.webatolyesi