Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
McCONELL >> ROBOGREEN ÇİM BİÇME ROBOTU >> ROBOCUT
ROBOGREEN ÇİM BİÇME ROBOTU
ROBOCUT
- ROBOGREEN ÇİM BİÇME ROBOTU


http://www.mcconnel.com

ROBOCUT

RADYO KUMANDALI ÇİM BİÇME ROBOTU

En zor gereksinimleri karşılamak için tasarlanan Robogreen kısaca radyo kumanda ile kontrol edilen güçlü ve yüksek performanslı bir çim biçme makinesidir. Olağanüstü tasarımı ve detaylardaki özeni, radyo kumanda ile kontrol edilen bu makinenin eğimli yüzeylerde ve maksimum 55 dereceye kadar olan ulaşılması zor alanlarda her yönde çalışabilmesini sağlamaktadır. Robogreen, kusursuz bir emniyet ve konfor ile eğimli alanlarda çim biçme işini yapar.

Bu makineyi diğer çim biçme robotlarından ayıran en önemli özellikleri: Gücü, güvenilirliği, sağlamlığı ve yüksek performansıdır.

Çimlerin bakımı için kullanılan klasik makineler çoğunlukla Robogreen’in gerçekleştirmeyi başardığı, hatta daha zorlu koşullarda yapabildiği işleri icra edemezler. Radyo kumanda kontrollü bu araç, çim kesimi için güvenlik ve rahatlık sunan profesyonel bir makinedir. Robogreen’e takılabilen çim traşlama, kesme, biçme diski, farklı tip ve türlerde kesici, biçici bar vb... gereçler o kadar geniştir ki, bu radyo kumandalı makine hidrolik ekipman kategorisinde de sınıflandırılabilir.

Robogreen, yol kenarındaki eğimli yüzeylerde, otoban kenarlarında, dolgu alanlarında, zor ulaşılan ya da sulak alanlarda ve geleneksel araçlarla uygulanması zor koşullarda çalışması tasarlanmış ve üretilmiş, radyo kumanda kontrollü innovatif bir makinedir.

Radyo kumanda, CE normlarınca düzenlenen alanarda 863 - 870 MHz arasında kontrol edilen frekanslar ile araç üzerinde bulunan alıcıyla iletişim kurar. Dinamik modlu radyo kanalları 256 adettir ve 2 saniyelik duraksamalarla otomatik olarak seçilir, böylece aracın her koşulda minimum takılmalarla kontrolü sağlanmış olur.

Ön kesme kafası, özellikle ot ve küçük çalılıkları 3 santimetre çapına dek kesmesi için uygundur.

Teknik bilgi için lütfen ‘Teknik Özellikler’ dosyasını indiriniz.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için Rekarma satış ekibine telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
webatolyesi