Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
YEŞİL ALAN VE ORMANCILIK >> TRILO ÇİM BAKIM EKİPMANLARI >> VAKUMLU SÜPÜRGELER
ANA MENÜ
TRILO ÇİM BAKIM EKİPMANLARI
VAKUMLU SÜPÜRGELER
  S4
- SG200
- SG300
- SG400
- SG450
- SG670
- SG1100
- SF1145
- SG1165K
- SG1500
- SG1170
- SG1180
VERTICUT ÜNİTELERİ
ÇİM KALIP KESME MAKİNELERİ
VAKUMLAMA ÜNİTELERİ
ÇİM SERME MAKİNELERİ
SAHA KUMLAMA MAKİNESİ
VAKUMLAMA KONTEYNERLERİ
PALET SARICILAR
YAPRAK ÜFLEYİCİLER
    S4

Trilo S4 Vakumlu Süpürge

Tamamen yeni Trilo S4 Vakumlu süpürge, açık alanlarınızdaki çöp, yaprak veya kesilmiş otları temizlemek için tasarlanan bir makinedir. Tasarımı, bu piyasada yıllardır lider üretici olmanın getirdiği deneyimin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. S4’ü oluşturan tasarım ekibi, belediyelerin, yüklenici firmaların ve yeşil alan bakım firmalarının çevreyi ekonomik bir biçimde temizlemesi için duydukları ihtiyaçları karşılamak için sıkı çalışmışlardır.

S4 son imalat teknolojileri kullanılarak üretilmiş olup, ekonomik bir fiyatla piyasaya sunulabilmesi için oldukça fazla imalat süresi harcanmıştır. Ekonomik fiyatına karşın, S4 bir Trilo modelidir, dolayısıyla her ne olursa olsun kaliteden hiçbir ödün verilmemiştir! S4’ün yüksek kapasiteli fanı performansını artırmakta ve 1.80 metre çalışma genişliğine ulaşabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca balanslı fan pervanesi güvenilir bir performans sağlamakla kalmayıp, emniyetli bir güç kaynağı oluşturur. Fan haznesinin kapağı yukarıdan açılabilir ve alt kısımda da bir kontrol pencereciğine sahiptir, dolayısıyla kullanıcısına daha kolay temizleme olanağı sunar. 5 metre boyunda Ø 250 uzunluğunda el ile tutmalı vakum hortumu S4’ü ulaşılması zor alanların temizliği için de tüm yıl boyunca kullanılabilir çok amaçlı bir makine yapmaktadır.


 

Trilo S4 sahip olduğu yüksek güce karşın oldukça kompakt ölçülere sahiptir. Bu sayede dar alanlarda üstün manevra kabiliyetine sahip olan S4, geniş tekerlekleri sayesinde de zeminin fazla baskı görmemesi gerektiği yerlerde kullanım için mükemmel bir makinedir. Performans, kompakt ölçüler ve ekonomik maliyeti bir araya getirmeyi başaran S4, orta büyüklükte bir traktör ile etkili bir şekilde kullanılabilir. Topladığı malzemeyi 4 m³ kapasiteli bir kasaya dolduran S4, 2.15 metrelik yüksek devirme özelliği sayesinde bu malzemeyi kamyon kasasına boşaltabilir, ya da, yere boşaltma süresini minimuma indirerek aralıklı boşaltmalar yapabilir.

 

Teknik Özellikler

Çalışma genişliği: 1.80 metre

Güç gereksinimi: >31 Kw – 45 Hp

Sürüş: PTO, 540 devir/dk.

Yükseklik: 2.15 metre

Hidrolik: 1 ad. çift etkili

Uzunluk: 4.60 metre

Devirme yüksekliği: 2.15 metre

Genişlik: 1.95 metre

Kasa: 4 metreküp

Ağırlık: 1650 kg

Lastikler: 19 x 17

Türbin: Ø 850 mm

El hortumu: Ø 250 mm

 
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Video
 Trilo S4 - Atçılık Endüstrisi
 Trilo S4 - Vakumlu Toplayıcı Genel Kullanım
 Trilo S4 - Çim Biçme ve Vakumlu Toplama
Broşür ve Teknik Bilgiler
 Brochure - S4
webatolyesi