Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
DENİZCİLİK SEKTÖRÜ OTOMASYON ÜRÜNLERİ >> FW MURPHY Ekranlar (J1939/CAN) >> Ekranlar (J1939/CAN)- Marin
ANA MENÜ
FW MURPHY Ekranlar (J1939/CAN)
Ekranlar (CAN)
Ekranlar (J1939/CAN)-I/O & Aksesuarlar
Ekranlar (J1939/CAN)- Marin
- HelmView 750
- HelmView
    HelmView 750“HelmView Model HV750”  ticari deniz endüstrisi ihtiyaçlarına göre özel tasarlanmış ABS tip onaylı motor/makine izleme ekranıdır. Dayanıklı tasarımı ve kolay kullanımlı ara yüzü Teknenizin/Geminizin motorunun tam bir şekilde gözlenmesini sağlar. Tahrik, yardımcı, transmisyon ve genset motorlarını aynı ekrandan izleyebilirsiniz. Gece gündüz operasyonu modu seçimi ve karartma operasyonu opsiyonu mevcuttur. Değişik denizcilik ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek seçmeli çoklu ekranlar ve bu ekranları açma kapama seçenekleri mevcuttur.

Bu çok fonksiyonlu ekran çoklu motorları, transmisyonları, yakıt tüketimini ve daha fazlasını sadece tek bir cihaz kullanarak izlemenize izin verir böylelikle işletme masraflarınızı da önemli ölçüde düşürmenize yardımcı olur. On adet dokunmatik düğmesi eldivenli veya eldivensiz olarak kolaylıkla kullanılabilir.

 

HV 750’nin güneş ışığında görülebilir tam renkli ekranı alarm uyarıları, servis kodları ve anında video gibi hayati önem taşıyan göstergeleri neredeyse her şartta izleyebilmenizi sağlar. 

http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/676_1.jpg

HV750 kritik alarmlar ve yazılı izahatlar göstererek hata teşhis ve sorun giderici kodlar gösterecek şekilde programlanmıştır.

 

HV750 ekranı PowerVision Configuration Studio™ ile uyumludur ve terzi işi yazılım konfigürasyonları kolaylıkla geliştirilebilir. PowerVision Configuration Studio™ ile kullanıcı arayüz ekranları, izleme gereksinimleri ve ticari deniz endüstrisine özel spesifikasyonları kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. PowerVision Configuration Studio™ ile tamamlanmış HV750 ekranı yalnızca ekipman kontrolü ve izlenmesinden, data günlüğü oluşturma ve ek alarmlara kadar genişletilebilir. Hatta özel grafikler ve şirket logo’nuzu bile ekrana ekleyebilirsiniz.

 

ABS tip onaylı ACC, ACCU ve ABCU klas deniz araçları için denizcilik ve açık deniz uygulamaları ekranı Modern elektronik motorlar ve SAE J1939 Controller Area Network kullanarak araç izlemesini yapan deniz araçları için renkli ekran

 

  • İsteğe göre uyarlanabilir ek denizcilik uygulamaları
  • Güneş ışığında görülebilen 7 inç LCD ekran
  • Sağlam tasarım kolay kullanım
  • Video girişi
  • Karartma Modu opsiyonu
  • Konfigürasyon yazılım opsiyonu neredeyse sonsuz seçenekler sunar.
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Broşürler
 HelmView 750
webatolyesi