Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
MOBİL OTOMASYON & MOMENT KONTROL >> MOBİL İŞLEMCİLER >> AKSESUARLAR
ANA MENÜ
MOBİL İŞLEMCİLER
GENEL AMAÇLI KONTROL ÜNİTELERİ
GÜVENLİK SERTİFİKALI KONTROL ÜNİTELERİ
GENEL AMAÇLI I/O MODÜLLERİ
GÜVENLİK SERTİFİKALI I/O Modülleri
UZAKTAN ERİŞİM MODÜLLERİ
GELİŞMİŞ BAĞLANTI PLATFORMLARI
EKRANLAR
AKSESUARLAR
- SEPET DENGELEME ÜNİTESİ
- SEPET - KULE İLETİŞİM SİSTEMİ
EASYTALK     SEPET - KULE İLETİŞİM SİSTEMİEasytalk serisi diyafonlar havai platformlarda  sepet ve kule arasındaki iletişim ve kontrolü sağlayan cihazlardır. Sahip olduğu özel elastik membranı, ön panele hiçbir bağlantı deliği açmak zorunda kalmadan, hava muhalefetine karşı yüksek seviyede bir koruma sağlayarak iç hoparlör, mikrofon ve dış çevre arasında akustik bir eşleştirme oluşturur.


Mikro işlemci tarafından kontrol edilen bir iletişim sistemi olan talkbus sayesinde easytalk serisi diyafonlar, sesleri ve alarmları tek bir elektrik iletkeni üzerine yani can hattı’na aktarırlar, böylece makine üreticisinin fazla kablolama karışıklığı yaşamasının önüne geçilir.


Easytalk
iletişim sisteminin yönetimi “yenilik” prensibine dayanır. Bu prensibe göre “yeni” bir alarm sinyali, devam etmekte olan bir görüşmeyi kesebildiği gibi, “yeni” bir görüşme de aktif olan bir alarm sinyalini keser. Dolayısıyla makina operatörleri ve emniyet arasında aynı anda bir bildirim yapılmış olur.


Talkbus
ayrıca ikiden fazla diyafonun birbirine bağlanmasını mümkün kılar: Bus’a (master) ilk bağlanan cihaz, sesli mesajı ya da alarm sinyalini, dinleme konumunda olan tüm diğer cihazlara (slave) aktarır. Yenilik prensibine uygun olarak tek bir slave, master’ın bus’a erişimini engelleyebilir.

 

 
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Katalog ve Teknik Dokümanlar
 EASYTALK - BRO
 EASYTALK User Guide
webatolyesi