Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası Üye Girişi
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
MİNİ İŞ MAKİNELERİ VE YÜKLEYİCİLER >> AVANT ÇOK AMAÇLI MİNİ YÜKLEYİCİLER >> AVANT / BELDEN KIRMA MODELLER
ANA MENÜ
AVANT ÇOK AMAÇLI MİNİ YÜKLEYİCİLER
AVANT / BELDEN KIRMA MODELLER
- AVANT 220
- AVANT 419
- AVANT 420
- AVANT 520
- AVANT 525 LPG
- AVANT 528
- AVANT 630
- AVANT 635
- AVANT 640
- AVANT 745
- AVANT 750
  AVANT 760
- AVANT R-SERİSİ
- TÜM AVANT MAKİNELER
AVANT / NOKTA DÖNÜŞLÜ MODELLER
Avant 2016 Ataşman Kataloğu
A21358     AVANT 420
Kompakt, güçlü ve ekonomik.

AVANT 400 serisi 200 serisi ile 500 serisi arasındaki boşluğu dolduruyor.  Ufak boyutları ile bir minibüsün içine bile rahatlıkla sığabiliyor. İsteğe bağlı olarak makinenin ön/arka veya her iki tarafında da olabilen 31 litre ve 185 bar gücündeki hidrolik çıkışlar yüz adede yakın profesyonel ataşmanı çalıştırıyor. Güçlü belden kırma tasarımı ile AVANT peyzaj, hayvancılık, inşaat, belediye işleri, çiftlik çalışmaları, zeytinlikler v.s gibi geniş bir yelpazeye yayılan alanlarda mükemmel bir yardımcı. Bilhassa belden kırma tasarımı ile taşlık ve dağlık arazilerde AVANT rakipsizdir.

Üç silindirli 20 beygir gücünde ekonomik, Dizel  Kubota D722 motoru ile AVANT 400 tüm diğer serilerde olduğu gibi tam hidrostatik bir makinedir. Yani motorun gücünü yürüyüşe aktarmak için arada şanzıman, diferansiyel gibi aktarma organları yoktur, dolayısı ile aşınma minimum seviyelere indirgenirken bakım ve onarım masraflarını da aynı oranda düşük tutulmuştur. Arka tarafta bulunan ekonomik Dizel motorun 20 beygirlik gücü size küçük gelmesin, motorun küçük tutulması yakıt tasarrufu için tasarlanmıştır,  ancak üstün hidrolik tasarım sayesinde AVANT 420 tam bir bir güç canavarıdır. Dizel Kubota Motorun  tek görevi sisteme hidrolik güç pompalamaktır… Motora bağlı değişken debili pompa dört tekerleğe bağlı yürüyüş motorlarına güç aktararak saate 12 km varan kademesiz, yumuşak ve güçlü bir yürüyüşü mümkün kılıyor. Elbette bu seri de diğerleri gibi mükemmel bir dört çeker.

Diğer serilerde olduğu gibi bu seride de isteğe bağlı olarak monte edilebilen sürüş bırakma selenoid valfi sayesinde lastikleri korumak ve zemini bozmadan çalışabilmek mümkün olabilmektedir, bu valfi kapattığınızda (diferansiyel kilidi etkisi gibi)  en zor zemin şartlarında bile sorunsuz sürüş konforu sağlanmaktadır.  Teleskopik boom, motor ısıtıcısı, patinaj önleme sistemi, tilt adaptörü, otomatik seviye alan kova hareketleri,  v.s. gibi isteğe bağlı seçenekler ile aracınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeniz mümkün.

Gövde tüm serilerde olduğu gibi İsveç çeliğinin tüm güçlü özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

Kaldırma gücü mü?  Küçük boyutlarına ve 20 Hp gücündeki ekonomik motoruna rağmen bu seri size 600 kg yük ile sorunsuz olarak çalışmayı garanti ediyor.  

Neler yapabilirsiniz?

Taş toprak ve peyzaj işleri : Kazı, kanal açma, fidan dikme, profesyonel çim biçme, çapalama, çapalama/taş gömme ve tohumlama eşzamanlı olarak, harman biçme, ….

İnşaat işleri : Beko, Kırıcı, Beton mikseri, Beton ve inşaat demiri kesicisi, tesviye, asfalt freze, kompaktör,

Hayvancılık : Silaj yükleme, taşıma, yükleme, temizleme, yüksek basınçlı yıkama, vs..


Siz sadece hayal edin gerisini ise AVANT’a bırakın !     

Fiyatını mı merak ettiniz?  Kuzey ülkeleri kalitesinde ve bu özelliklerde çok amaçlı bir makine için şaşırtıcı düzeyde ekonomik…

2 yıl veya 1000 saat garantili AVANT çok amaçlı iş makineleri Türkiye’nin hemen hemen her işletmesinden referans alabileceğiniz REKARMA hizmet konforu ile sizi bekliyor...Üreticinin sayfasına gitmek için lütfen aşağıdaki AVANT ikonuna tıklayınız!

 Açtığınız PDF dosyasında sorun yaşarsanız dosyayı açmak için gerekli olan Acrobat Reader programını buraya tıklayarak download veya güncelleme yapabilirsinizÜrün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Videos
 Video - Avant Peyzaj İşleri
 Video - Avant Tarım ve Hayvancılık
 Video - Avant Teleskopik Kol
 Video - Avant Beko Kazıcı 260
 Video - Avant Yükleme ve Toprak Serme
 Video - Avant Toplamalı Süpürge
 Video - Avant Hızlı Ataşman Değişimi
 Video - Avant ile Kırma İşleri
 Video - Avant ile Çim Biçme İşleri
 Video - Avant Malzeme Kalitesi
 Video - At çiftlikleri için Avant
Müşterilerimizden Kareler
Avant 420
Kataloglar
 Katalog 419 & 420_Eng
 Katalog 420_TR
Peyzaj uygulamaları
İnşaat işleri
Hayvancılık
Lastikli yükleyici olarakwebatolyesi