Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
ENDÜSTRİYEL RADYO KUMANDA VE TARTIM SİSTEMLERİ >> KANCA ALTI TARTIM SİSTEMLERİ >> Vinç Kantarları
ANA MENÜ
KANCA ALTI TARTIM SİSTEMLERİ
Profesyonel dinamometreler
Vinç Kantarları
- RON 2000_H Kanca Tipi
- RON 2125_H Kanca Tipi
- RON 2150_H Kanca Tipi
- RON 2501_H Kanca Tipi
- RON 3025
- RON 3050
Yük Hücresi
Aşırı Yük Detektörü
Sahne Emniyeti (RON Stagemaster)
UYGULAMALAR
    RON 3050RON 3050 Asma tipi vinç tartıları

RON 3050 Vinç Kantarları endüstriyel asma tip olup, tekli veya arkalı önlü (isteğe bağlı olarakl) ikili göstergeye sahiptir.

Asma tip kantarın geniş LCD göstergesi güneş ışığında bile uzak mesafeden okunabilir ve böylece kullanıcıya emniyet ve kolaylık sağlar.

Dijital yük hücresinin sağlam dış gövdesi alüminyum olup kalıptan çekilmiştir. Kesinlikle döküm parça içermez.

http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/286_1.jpgBu asma tip kantarın ufak ölçüleri kanca altı mesafede minimum kayıp sağlar.

Bütün asma tip vinç kantarları tamamen test edilmiş olup, test sertifikası ve kalibrasyon tablosu ile birlikte teslim edilir.

RON Vinç Kantarları; dinamometreler, yük hücreleri, vinç tartıları ve asma tip kantarlar içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. RON Vinç Kantarları, yüksek kaliteye sahip, en son teknolojiye dayanan ve en katı emniyet standartlarını kapsayan sistemlerdir.

RON Vinç tartıları değişik modelleri, özellikleri ve bir kısmı RON Vinç kantarlarına özgü gelişmiş seçenekleri müşterine sunar. Örneğin: kablosuz vinç tartıları ve dinamometrelerdeki dahili termometre dökümhane gibi sıcak ortamlarda çok önem kazanır. Bu termometre sayesinde kullanıcı ortam sıcaklığını öğrenir ve gerektiği durumlarda vinci sıcak ortamdan uzaklaştırarak ortamın soğumasını bekleyebilir.

Dinamometreleri, vinç tartılarını, yük hücrelerini ve aşırı yük algılayıcılarını içeren RON ürünleri ufak ölçüleri ile yüksek emniyet yanı sıra portatiflik ve kanca altı mesafede minimum kayıp sağlar. RON Vinç tartım ürünleri, bütün vinç tartıları, dinamometreler için kablosuz göstergeler, seyyar göstergeler ve her yerden görülebilen geniş göstergeler sayesinde kullanıcının emniyetini sağlar. Bu özellikler kullanıcının yük değerini emniyetli bir mesafeden okuyabilmesine imkân verir.

     
  Video :    Who we are  
     
  Video :    Stagemaster  
     
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Katalog & Teknik Bilgiler
 RON 3050-TR
Video
 Tanıtım Videosu
webatolyesi