Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
MOBİL OTOMASYON & MOMENT KONTROL >> MOBİL İŞLEMCİLER >> GENEL AMAÇLI I/O MODÜLLERİ
ANA MENÜ
MOBİL İŞLEMCİLER
GENEL AMAÇLI KONTROL ÜNİTELERİ
GÜVENLİK SERTİFİKALI KONTROL ÜNİTELERİ
GENEL AMAÇLI I/O MODÜLLERİ
- HY-TTC 30XH
- HY-TTC 36X Giriş/Çıkış Modülü
- TTC48X Giriş/Çıkış Modülü
GÜVENLİK SERTİFİKALI I/O Modülleri
UZAKTAN ERİŞİM MODÜLLERİ
GELİŞMİŞ BAĞLANTI PLATFORMLARI
EKRANLAR
AKSESUARLAR
    HY-TTC 30XHHY-TTC 30XH - The Smart and Flexible I/O Module

HY-TTC 30XH, mobil uygulamalarda esnek bir kontrol sistemi genişletmesi olarak kullanılabilen bir CANopen tabanlı, kullanıcı dostu ve akıllı I / O modülüdür. HY-TTC 30XH, standart bir CANopen® protokolü ile bağımlı modül ile iletişim kuran bir ana elektronik kontrol ünitesi ile birlikte ve kontrol edilir. Master kontrol ünitesinin makinede ve sensörlerin veya aktüatörlerin yanındaki G / Ç modülleri monte edilerek, kablolama için montaj süresi ve maliyetini düşürmek için dağıtılmış bir elektronik mimari uygulanabilir.

HY-TTC 30XH genel amaçlı modülüne ek olarak, güvenlik sertifikalı bir versiyon da sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen HY-TTC 30XSH varyantının özel ürün sayfasına bakın.

Her iki G / Ç modülü de orantılı ve dijital çıkışları kontrol etmek için tasarlanmıştır ve geniş bir yapılandırılabilir G / Ç aralığı sağlar ve mevcut PWM çıkışlarına izin verir. Mevcut güvenlik modeli TÜV Nord tarafından EN ISO 13849'a uygun olarak onaylanmıştır. Çok sayıda konfigürasyon seçeneği, kontrol sistemi tasarımcısının çok sayıda bağımsız G / Ç seti oluşturmasını sağlar.

Bazı makine üreticileri, özel iş görevleri için isteğe bağlı donanımlar sunar (örneğin, vinç, vinç veya kaldırma platformu). HY-TTC 30XH G / Ç modülü, isteğe bağlı eklenti ekipmanı için uygulanması kolay ve ekonomik bir çözümdür. Standart makine kontrol sisteminden eklenti ekipman kontrolünün ayrılmasını sağlar.

Tüm TTControl I / O modülleri, hareketli makinelerde en sert çalışma koşulları için son derecede uygun olan kompakt bir alüminyum döküm gövde ile korunmaktadır. Çalıştırmaya hazır bir yazılım ve bir elektronik veri sayfası (EDS dosyası) bulunur. Master, CODESYS®'de programlandığında, EDS dosyası CODESYS geliştirme ortamına aktarılabilir. Bu, kurulumu kullanıcı dostu yapar ve geliştirme süresinden tasarruf sağlar.

HY-TTC 30XH

16/32 bit,

80 MHz

14 inputs (analog & timer), 16 outputs (analog, digital,

voltage, PVG and 8 x PWM,

6 with current feedback)

1 x CAN


Slave software preinstalled –

attached to a master

controller via CANopen

as slave unit
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Katalog ve Teknik sayfalar
 HY-TTC 30 Flyer
 HY-TTC 30XH Datasheet
webatolyesi