Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
KANCA ALTI TARTIM & DİNAMOMETRE >> KANCA ALTI TARTIM SİSTEMLERİ >> Profesyonel dinamometreler
ANA MENÜ
KANCA ALTI TARTIM SİSTEMLERİ
Profesyonel dinamometreler
- RON 2000_S Mapa Tipi
- RON 2150_S Mapa Tipi
- RON 2125_S Mapa Tipi
- RON 2501_S Mapa Tipi
Vinç Kantarları
Yük Hücresi
Aşırı Yük Detektörü
Sahne Emniyeti (RON Stagemaster)
UYGULAMALAR
    RON 2125_S Mapa TipiRON 2125_S modelimiz  kaldırma esnasında tartım, aşırı yük engelleme, gerilme ve yük kontrolü sağlayan RON dinamometre  serisine dâhildir.

RON 2125_S dinamometreler en küçük ve en hafif yük hücresi ile geniş göstergenin eşsiz kombinasyonu sonucu oluşmuştur. Ufak yük hücresi bütün uygulamalarda portatiflik ve kanca altında minimum mesafe kaybı sağlar.

http://www.rekarma.com.tr/yonetim/urunresimb/124_1.jpgRON 2125_S dinamometreler seyyar gösterge il birlikte verilir, 12,5 ton kapasiteye kadar yük değeri okunur. Ayrıca bu dinamometreler tek sistemde iki seçenek sunar: seyyar gösterge yük hücresine takılabilir veya daha güvenli yük ölçümü için operatör tarafından tutulabilir. Bu sayede kullanıcı yük değerini okumak için yüke yaklaşmak zorunda kalmayacak ve kişisel emniyeti sağlanmış olacaktır. Operatör seyyar göstergeyi elinde de tutabilir veya emniyetli bir mesafeden okuyabilir.

Göstergenin yük hücresinden ayrılabilmesi sistemin uzun ömürlü olmasını sağlar. Eşsiz yük hücresinin dikey delik yapısı sayesinde harici momentler engellenir ve böylece güvenlik ve okunan değerde kesinlik sağlanır.
     
  Video :    Who we are  
   
   
     
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Katalog & Teknik Bilgi
 RON_2125_S_Tr
Video
 Tanıtım Videosu
webatolyesi